Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında odun indirmek

Kahve falında odun indirmek şükredeceğine, kötü giden bir birlikteliğin düzeleceğine, üzüntülerin mutluluğa döneceğine, yakın zaman içinde çok azimli bir şekilde çalışılması sayesinde büyük zenginliğe ulaşılacağına, zina edip eşini başkaları ile aldatmayacağına, dine olan düşkünlüğü ve sevgisi sayesinde insanlara yol gösterecek ve onları dine yöneltecek konuma ulaşacağına, makam ve rütbe edineceğine, bir sebeple kısa bir zaman içinde çok üzüleceğine, endişeli bekleyişlerin hayırlı biteceğine, edilen duaların Allah katında karşılığını bulacağına, zorlukların bir anda biteceğine alamet etmektedir.

Kahve falında odun indirmek gördüyseniz:

  • İnatçı olmamalısınız.

Kahve falında odun indirmek sorunların çözüme kavuşturulacağına, çeşitli tartışmalar ve münakaşalar yapılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında gökyüzünün yere indiğini görmek el atılan işlerde büyük adımlar atılacağına, ortaklık yaptığı birisinden ihanet göreceğine inanılır.

Kahve falında yer altına indiğini görmek istenmeyen bir problemin çözümü için tecrübeli birinden destek alınacağına, başarıya giden yolların açılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında perde indirmek yaşadığı yerin güzelleşeceğine, birlikte çok kazanç sağlayacak bir işe gireceklerine, fal sahibinin çok büyük sorumluluk alması sayesinde çok kazanç ve menfaat elde edeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında uçakların indiğini görmek yapılan hataların yakında telafi edileceğine, ferahlığa çıkacağına ve kendisiyle birlikte bütün ailesini rahata erdireceğine işarettir.

Kahve falında kuran indiğini görmek mesleğinde saygınlığının ve zaferlerinin de artacağına, bir sebeple uzun zamandan beri üzerinde kafa yorduğu ve birçok kez bozup yeniden kurduğu bazı planları askıya alacağına, bir sebeple maddi ve manevi olarak çok büyük sıkıntılar çekileceğine delalettir.

Kahve falında uçağın denize indiğini görmek ruhunun ve bedenin iyileşeceğine, istediği şeylere kavuşmuş olmanın verdiği cesaretle yeni hayaller edineceğine ve diğer hayallerini gerçekleştireceğine ve mutlu olacağına işaret eder.

Kahve falında otobüsten indiğini görmek bol hayır duası alınacağına, falı kapatan kişinin geçim sıkıntısının ortadan kalkacağına, işiyle ilgili hedeflerinin de zamanı geldikçe, inancı, çalışkanlığı, azmi ve kendine olan özgüveni sayesinde gerçekleşeceğine işaret eder.