Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında boş diş görmek

Kahve falında boş diş görmek bir düşmanın kötü haberini almaya, girdiği işlerde istediği başarıyı elde edeceğine, ticarette rakiplerine karşı zafer kazanacağına, kafasına koyduğu işlerin istediği gibi ilerleyeceğine, kesin olarak yani geri adım atılmamak üzere kopmaların yaşanacağına, iş hayatındaki rakiplerine büyük fark atacağına, dileklerin ve duaların kabul olacağına, hastalıkların biteceğine, işle ilgili olarak yaptığı çalışmaların yeni iş kapıları açacağına, eline geçen paranın bir kısmı ile de geleceğine delalettir.

Kahve falında boş diş gördüyseniz:

  • Kendinizden şüphe duymamalısınız.

Kahve falında içi boş diş görmek kazancın yetmez olacağına, çok büyük bir şöhrete kavuşacağına işaret etmektedir.

Kahve falında boş diş görmek eşinin sahip olduğu mal ve mülkler üzerinden yepyeni bir hayata atılacağına, kendisindeki bu değişimin çevresi tarafından sevinçle karşılanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında açık ve boş mezar görmek birbirlerine her konuda destek olacağına, iş hayatında çok büyük ilerleme kaydedileceğine delalettir.

Kahve falında boş ev yıkamak büyük sıkıntıların çözülmesinde çok iyi ve başarılı adımlar atacağına, emeklerinin ve umutlarının boşa gitmeyeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında boş kutu görmek kulluk derecesinin artmasına, parasının ve malının artacağına ve bu sayede adından da çokça söz ettireceğine yorulur.

Kahve falında anne ve babasını boşanmış görmek falı kapatan kişinin kendisi işini kuracağına, sorunların çabucak atlatılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında boş bir bina görmek sıkıntıların sevilen bir kişiden destek sayesinde çözüm bulacağına, çok sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında boşanmış eşini görmek insanlar arasında çok ses getirileceğine ve uzun zamandan beri çok sık rastlanmamış olan bazı fikirler ile projeler ortaya konulacağına, yükünün azalacağına yorulur.