Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında masaj görmek

Kahve falında masaj görmek çevresinin güzel insanlarla dolacağına, problemlerinin çözüleceğine, yaşadığı tatsız, uğursuz ve olumsuz olayların unutulacağına, kem gözlerden ve nazardan korunacağına, fal sahibi eğer bekâr birisi ise yakın hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ama evli birisi ise çok büyük bir mutluluk yaşayacağına, maddi anlamda güçlü bir kişi haline geleceğine, herkese yardım etmek suretiyle bolca dua alınacağına, hak yolunda hiçbir sıkıntı çekmeden ilerleyeceğine, çok zor ve çok sıkıntılı işlerin altından kolayca kalkacağına, Allah’ın hayırlı lütufları ile karşılaşacağına işaret eder.

Kahve falında masaj gördüyseniz:

  • İşinizde bazı zorluklarla karşılaşabilirsiniz.

Kahve falında eşine masaj yapmak böylelikle ezilmeden ve yıpranmadan rahat bir iş hayatı olacağına, kendisini çok iyi hissettirecek, yüceltecek ve gururlandıracak sözler duyacağına yorulur.

Kahve falında masaj görmek hayatı boyunca şansının yaver gideceğine, ömrünün uzun, bereketli ve hayırlı olacağına, rızkının sonsuz olacağına, zenginliğinin tükenmeyeceğine tabir olunur.

Kahve falında birine kalp masajı yapmak kurulan yeni yaşamda isteklere kısa zamanda erişileceğine, hem de iyi bir mümin olarak yoluna devam edeceğine delalettir.

Kahve falında sevdiğin kişiye masaj yapmak yeni ve rahat bir hayata sahip olacağına, ortaklık kurulan kişilerle büyük bir tartışma yaşanacağına delalet eder.

Kahve falında ölmüş birine masaj yapmak mutlu ve huzurlu günlere kavuşulacağına, elinde bulunan imkânları çok iyi bir şekilde kullanarak büyük bir başarı kazanacağına ve uzun süreden beri çok istediği bir mevkiye terfi edileceğine işaret eder.

Kahve falında kalp masajı görmek deyim yerindeyse kıpır kıpır olacağına, hayırlı ve güzel haberler alacağına, ters giden işlerinin düzeldiğine ve içinde bulunduğu hem maddi hem manevi durumdan çok büyük bir mutluluk duyduğuna, çok hayırlı işlere gireceğine işaret eder.

Kahve falında birisine kalp masajı yapmak kaldırabileceğinden ağır yükümlülüklerin altına gireceğine, işlerin düze çıkarılacağına, sorunların çalışmaları baltalamayacağına, zor zamanların çok eskide kalacağına, sağlık sorunları ile ilgili olarak kısa bir tedavi sürecine girileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında başkasına masaj yapmak önemli işlerin insanı durumuna geleceğine, işlerinin bozulmasına ve geçim sıkıntısının artacağına delalettir.