Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında banyo suyu hazırlamak

Kahve falında banyo suyu hazırlamak maddi durumunun gün geçtikçe düzelip hayırlı bir kısmetle yuva kuracağına, günah işlemekten korunacağına, aile hayatı ya da iş hayatı ile ilgili olaylar ve düşünceler için edilen duaların Allah katında kabul edileceğine, sınırlarının ve yapabileceklerini hesap ederek atılım yapacağına bu sayede ufak ve yeni girişimlerinden büyük ve tatmin edici sonuçlar elde edeceğine, geleceği için kayda değer girişimlerde bulunacağına ve sayısız fırsatlar elde edeceğine, büyük işlere girileceğine, maddi ve manevi olarak büyük ferahlık yaşanacağına, tüm dertlerinden kurtulup etrafındaki insanların da kurtulmasına yardım edeceğine ve çok rahat bir hayat yaşayacağına, girdiği işte akıllıca yatırımlar yaparak çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, kazandıkları ile daha iyi yatırımlar gerçekleştireceğine, çok büyük işlere girip kendisine ve ailesine çok rahat bir hayat sağlayacağına, işlerin gün geçtikçe daha iyi bir hale geleceğine, yaşanan sıkıntılı durumlardan yakın bir zaman içinde kurtuluşa erileceğine, çok hayırlı gelişmeler ile karşılaşılacağına delalet eder.

Kahve falında banyo suyu hazırlamak gördüyseniz:

  • Belli bir konuyu veya olayı istediğiniz şekle dönüştürme veya yönlendirme eğiliminde olabilirsiniz.

Kahve falında banyo suyu hazırlamak başarılarının bir ömür süreceğine, dileklerin kabul olacağına, hayallerin yakın bir zaman içinde gerçeğe döneceğine işaret eder.

Kahve falında banyo hazırlamak şansın kaçacağına, ancak karşılaşacağı bir durumda tecrübesizliğinden dolayı yanlış bir adım atacağına yorulmaktadır.

Kahve falında soğuk suyla banyo yapmak sıkıntıların zamanla çözüleceğine ve refah içinde olunacağına, kişinin hem evlatlarından hem de paradan yana verimli ve şanslı olacağına rivayet eder.

Kahve falında banyoda su görmek iş ve zaman kaybına uğrayacağına, yeni kararlar alarak bunlardan yana yüzünün güleceğine ve hiçbir derdi kalmayacağına alamet eder.

Kahve falında sıcak suyla banyo yapmak başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine, herkes tarafından bilinen ve takdir edilen biri olacağına, eşiyle arasında herhangi bir gizli saklı durumun kalmaması için her şeyi açık olarak konuşacağına işarettir.

Kahve falında banyoyu su basmak işlerinde herhangi bir sıkıntı ve sorun yaşanmayacağına, çalışkanlığının ve azminin karşılığını da işinde terfi ettirilerek alacağına işaret etmektedir.

Kahve falında banyoda temiz su görmek yanına yeni insanlar alarak onlara bilgilerini aktaracağına, şansının döneceğine, kısmetinin açılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kirli suyla banyo yapmak tüm sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, büyük kazançlar elde edileceğine ve hayal edilen şeylere yakın bir zaman içinde kavuşulacağına alamet etmektedir.