Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında açık gezmek

Kahve falında açık gezmek sıkıntılarından kurtulup huzura kavuşacağına, rahatsızlık yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, var olan dertlerinin hepsinin son bulacağına, pek çok kimseye yardımlarda bulunacağına, bazı ortak işlere gireceğine, hayırlı ve iyi kalpli bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, aile bireyleri ile mutlu bir hayata sahip olunacağına, işe giren herkesin kalkınacağına, düştüğü zor durumlardan yakın zaman içinde kurtulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında açık gezmek gördüyseniz:

  • Hem fikir olmadığınız bir konuda size yük yüklemeye çalışan kişilerle karşılaşabilirsiniz.

Kahve falında saçı açık gezmek yakın akrabalardan biri ile bir iş kurulacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok rahat edeceği bir döneme gireceğine inanılır.

Kahve falında baş açık gezmek endişelerin son bulacağına, çıkılan yolda Allah’ın izni ile ferahlığa kavuşulacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük adımlar atılacağına ve uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı durumların çok yakın zaman içinde sona ereceğine, uğursuzlukların kol gezeceğine tabir olunur.

Kahve falında saçı açık gezdiğini görmek aile hayatı ile ilgili bazı musibetlerle karşılaşacağına, kucaklaşacağına, hasret ve özlem gidereceğine işaret etmektedir.

Kahve falında açık gezmek karamsar olacağına, umutlarını kaybedeceğine, yardımcı tuttuğu bir işte çok rahat edeceğine işarettir.

Kahve falında başı açık gezmek maddi açıdan zarar getirecek bir işten uzaklaşılacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar göreceğine tabir olunur.

Kahve falında göğsü açık gezmek takdir edilen kişi olacağına, yapılan hataların kısa sürede telafi edileceğine, kırgınlıkların ve küslüklerin sona ereceğine ve mutluluk verecek bir konuda adım atılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında iki tane açık mezar görmek güzel bir olayı mahvedip, hayatı boyunca pişmanlık duyacağına, uykusunda ne kadar bel ağrısı çekerse o kadar rahatlayacağına, iyileşeceğine işarettir.

Kahve falında açık elbise giydiğini görmek bir haksızlığa, ihanete ya da iftiraya uğradığında yanıp yıkılmayacağına, iş yaşamında da aile ile ortaklı ticaret yapılacağına rivayet eder.