Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yurdu görmek

Kahve falında yurdu görmek üzüntülü bir döneme girileceğine, çok mutlu olacaklarına ve çok güzel bir hayat sürüleceğine, statü atlayacağına, kötü niyetli kişiler tarafından istenmeyen bir durumun ortasında bırakılacağına, iyileşme göstereceğine, başının ağrıyacağına, ömrünüz boyunca hanenizden hayır ve bereketin eksik olmayacağına, kişinin gerçek dostlara sahip olduğuna, ne zaman başı sıkışsa pervane gibi çevresinde dönen insanlar olacağına işaret eder.

Kahve falında yurdu gördüyseniz:

  • Sıra dışı bir gelişme ya da farklı bir teklif sizi baskın karakter şekline dönüştürebilir.

Kahve falında okul yurdunda kalmak huzurlu, mutlu olacağına, kendisine büyük kar getirecek işler yapacağına alamet eder.

Kahve falında erkek yurdu görmek ona imkânları el verdiği oranda destek sağlayacağına, kazancını birkaç kat arttıracağına, eğitimle ilgili bir konuda öğretmenlik yapılacağına, büyük bir gruba liderlik edileceğine rivayet eder.

Kahve falında üniversite yurdu görmek yokluk ve fakirlik içinde olacağına, kazanca ve ekmeğe kavuşacağına alamet eder.

Kahve falında kendini üniversite yurdunda görmek işlerin eski haline döneceğine, yeni bir ilişki yaşanacağına, boş kuruntularla uğraşacağına, stresli bir ortama gireceğine delalettir.

Kahve falında yetiştirme yurdu görmek bol rızık elde edeceğine, uzun zamandır ödeyemediği bir borçtan dolayı üzüleceğine işarettir.

Kahve falında kimsesizler yurdu görmek alacağı desteği kısa bir zaman içinde çok sorun yaşadığı bir problemi çözeceğine, yardıma muhtaç insanlara büyük yardımlarda bulunacağına, işlerinin çok hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine ve çok büyük mutluluklar duyacağına inanılır.

Kahve falında okul yurdu görmek geleceğinin başarılar ve zaferlerle geçeceğine, kazancının her geçen gün artacağına, alacağı birçok desteğe ve vereceği kararlara rağmen bir türlü kendisini toparlayamayacağına ve gittikçe daha kötü bir duruma düşeceğine tabir olunur.

Kahve falında yaşlılar yurdu görmek yeni bir işle ilgili olarak bilgi toplanacağına, zorlu bir dönem geçirileceğine delalettir.