Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında iri kar görmek

Kahve falında iri kar görmek işlerinin istediği yönde ilerleyeceğine ve hayatına sakinliğin hâkim olacağına, Allah katında günahlarının affolacağına, muradının gerçekleşeceğine, kirli bir dere suyunda yüzmek ise kişinin yaşayacağı kötü olaylara ve duyacağı bazı laflar neticesinde sıkıntı içinde kalacağına, düzenli ve disiplinli bir hayat süreceğine, yeni bir eve sahip olacağına ve bol kazançlı bir işe gireceğine, her zaman şükür içinde olacağına, her zaman için ailesini geçindirmenin yollarını bulacağına, mutluluk ve başarı getireceğine rivayet eder.

Kahve falında iri kar gördüyseniz:

  • Gösterilen veya bildirilen durumla asıl konu arasında bir benzerlik bulunmuyor olabilir.

Kahve falında iri kar görmek çok büyük kazançlar elde edeceğine, şimdiye kadar hiç olmadığı kadar iyi gelişmeler göstereceğine, işlerine dört elle sarılacağına, kazandığı paraların işine ve hanesine büyük miktarda bolluk ve bereket getireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında iri taneli kar yağdığını görmek çok değerli ve saygın insanlar ile tanışacağına, üzüntülerin son bulacağına, iyilik ve güzellik getirecek işlere girileceğine yorulur.

Kahve falında iri kar tanesi görmek çalışmaları ile takdir toplayacağına, sevdiği kişi ile çok güzel bir birliktelik yaşayacağına delalet eder.

Kahve falında iri taneli kar görmek psikolojinizi düzeltecek gelişmelere, kazancın ortaya konacak olan projeler sayesinde artacağına alamet eder.

Kahve falında siyah iri böcek görmek rahatını kaçıracak ve uykusuz geceler geçirmesine sebep olacak olaylar yaşayacağına ve çok sevecen ve hoşgörülü bir kişi olmasına rağmen etrafındaki insanlara olan güveninin biteceğine, yapması gereken şeyleri oturup karar vermesi ve bir plan yapması gerektiğine eğer bu şekilde hareket ederse içinde bulunduğu durumdan rahatlıkla kurtulacağına tabir olunur.

Kahve falında iri yumurta almak çok büyük ve başarılı işlere imza atılacağına, iş hayatının tamamen bozulacağına alamet eder.

Kahve falında siyah iri yılan görmek maddi ve manevi olarak rahata erileceğine, daha sonra insanların desteğini alarak resmi kurumlardan birinde ülkesi için çok önemli bir göreve getirileceğine işaret eder.

Kahve falında iri balık tutmak hem eğleneceğine, işlerine dört elle sarılacağına işaret etmektedir.