Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında üç kollu insan görmek

Kahve falında üç kollu insan görmek toparlanacağına, kendine geleceğine, çok büyük ve zor işlerle uğraşmak zorunda kalacağına, kazançlı çıkacağına, meslek hayatında hep cesaretli adımlar atacağına bu sayede yenilmez biri haline geleceğine, aksiliklerin ortadan kalkacağına, kızgınlıkların geçeceğine, yokluk içine düşeceğine, üzüntüden ışığı sönmüş olan gözlerinin yeniden parlayacağına, kem gözlü insanları etrafından uzaklaştırmaya, kişinin kudret ve itibar sahibi olacağına, sevdiği kişiler ile yola çıktığı işlerin ister istemez bir noktada kilitlenip kalacağına yorulmaktadır.

Kahve falında üç kollu insan gördüyseniz:

  • Bazı anlaşmalar, düzenlemeler veya kişiler sizi kısıtlıyor olabilir ya da kısıtlayabilir.

Kahve falında kolu kırık insan görmek sorunlarından kurtulması için yardımcı olacağına, kalabalık bir aileye sahip olunacağına yorulur.

Kahve falında çok kollu insan görmek üzüntülü ve zor günler yaşanacağına, hayırla açılan yolların kısa zamanda kapanacağına, umutların biteceğine, çok büyük adımlar atacaklarına, birlikte çeşitli işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine işaret eder.

Kahve falında insan kolu kesmek olayları geçici olarak değil, kökten analiz edip, o şekilde bir çözüm bulacağına, prestij kazanacağına alamet eder.

Kahve falında dört kollu insan görmek bir sebeple kazanılabilecek büyük bir başarının önünün kapanacağına, huzurunun ve keyfinin yerine geleceğine inanılır.

Kahve falında kolsuz insanlar görmek ayağının tökezlemeyeceğine, yaşamının uzun olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kolu kopan insan görmek iş hayatında büyük atılımlar yapacağına, maddi ve manevi sorunların Allah’ın izni ile zarar görmeden aşılacağına delalettir.

Kahve falında insan kolu görmek bütün maksatlarının gerçekleşmesi, büyük sorunların yaşanacağına delalet eder.

Kahve falında kolu olmayan insan görmek yaşam kalitesinin ve standartlarının artacağına, işine, kendisine ve yaşamına çeki düzen vereceğine rivayet etmektedir.