Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında nakışlı görmek

Kahve falında nakışlı görmek istenmeyen bazı olayların yaşanacağına, tartışmaların ve sürtüşmelerin yaşanacağına, haksızlıklara maruz kalınacağına, kalp kırıklığı yaşanacağına, hane içerisine nifak tohumları serpileceğine, babaevinden ayrılıp yeni bir ev kurulacağına, uzun zamandan beri beklenen terfinin başka bir kişiye verileceğine, içindeki fesadı ve şeytanı susturmayı başaracağına, çok büyük ve sorunlu olayların altından çok rahat bir şekilde kalkılacağına, elinin bollaşacağına, refah düzeyinin artacağına, maddi gücünün, keyfinin, neşesinin de yerine geleceğine, sıkıntıların ve dertlerin artacağına, ruhen ve bedenen yenileneceğine, tazeleneceğine ve canlanacağına tabir olunur.

Kahve falında nakışlı gördüyseniz:

  • Biraz dinlenmeli, yeni şeyler denemeli veya yaşam tarzınızda değişiklikler yapmalısınız.

Kahve falında nakış işlediğini görmek girilen her işte aynı açmazla karşılaşılacağına, gidilen yolda büyük başarılara imza atılacağına inanılır.

Kahve falında nakış görmek hak yolundan ayrılmayacağına, Allah’ın kendisine atlatamayacağı dertler, üstesinden gelemeyeceği zorluklar vermeyeceğine, illet bir hastalığa yakalanmayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında nakışlı perde görmek yapılan bütün işlerde çok büyük zararlar edileceğine, hayal kırıklığı yaşamayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında nakış makinesi görmek bir sebeple kendisine sıkıntı veren durumlardan kurtulması ve rahat hareket edebilmesi için bazı atılımlarda bulunacağına, bir sebeple çok sıkıntılı bir döneme gireceğine, aile hayatına da yansıyan bu kötü olaydan ötürü insanlar ile olan ilişkilerini neredeyse tamamen keseceğine, uzunca bir süre boyunca tek başına kalacağına tabir olunur.

Kahve falında nakışlı elbise görmek çok başarılı olacağına, işlerinin kısa bir zaman içinde düzene gireceğine delalet eder.

Kahve falında nakışlı elbise giymek kazançlı çalışmalar yapılacağına, bir sebeple çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına, maddi olarak çok zarara uğradığı bir sırada hiç beklemediği bir yerden çok büyük bir kazanç elde ede edeceğine tabir olunur.

Kahve falında nakış ipliği görmek çok büyük mutluluklar yaşayacaklarına, fal sahibinin, uzun bir zamandır yaşadığı can sıkıntısının ortadan kalkacağına, bu sayede gülüp eğleneceğine, işlerinin düşeceğine, rahatının ve huzurunun bozulacağına işarettir.

Kahve falında nakış işlemek tanıdığınız birinin eli ve diliyle insanları rahatsız ettiğine, alınacak müjdeli haberler sayesinde aile hayatında çok büyük gelişmeler yaşanacağına alamet eder.