Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında burnunun kırıldığını görmek

Kahve falında burnunun kırıldığını görmek sorumlu tutacağına, hayırlı işler gerçekleştirilerek kazanılan paranın boş işlere harcanacağına, duygularını da ifade etme imkanı elde edeceğine, moralinin, keyfinin yerine geleceğine, sorun üstüne sorun yaşanacağına ve maddi açıdan çok kötü bir işe girileceğine, rahatının yerine geleceğine, güvensizlik duymaya, buna rağmen pek başarılı olunamayacağına inanılır.

Kahve falında burnunun kırıldığını gördüyseniz:

  • Yaklaşan büyük değişiklikler yüzünü göstermeye başlıyor.

Kahve falında birinin burnunun kırıldığını görmek çektiği yokluğun unutulacağına, önün açılacağına tabir olunur.

Kahve falında burnu kırılmak karalar bağlayacağına, sıkıntıların tekrar tekrar başa saracağına tabir olunur.

Kahve falında burnun kırıldığını görmek büyük zararlara uğrama tehlikesini atlatacağına, istediği gibi sonuçlanması sayesinde kişinin hedeflerine çok daha fazla yaklaşacağına yorulur.

Kahve falında burnunun kırıldığını görmek hayatına şans ve uğur getirecek işler yapacağına, çok sevinçli olaylar yaşayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında burnunun kırılmasını görmek kendisi için yeni bir yol çizeceğine, evinde hiçbir zaman kıtlık yaşanmayacağına işarettir.

Kahve falında burnuna küpe takmak insanların takdirini toplayacak hayırlı işler yapmasına, iş hayatında parlak bir döneme girildiğine ve yapacağı tüm çalışmalardan oldukça büyük başarılar kazanacağına, verimli ve bereketli işler yapacağına işaret etmektedir.

Kahve falında birinin burnunu karıştırdığını görmek çalışkan bir kişi ile bir yola çıkılacağına, çok büyük paralar kazanılacağına, bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında ağzı burnu kanamak sevdiği kişilerden alacağı desteğin de herhangi bir fayda sağlamayacağına, ister istemez çok sorunlu bir zaman geçireceğine, hayatı içinde sürekli bir eşitlik ve denge olacağına rivayet eder.