Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında anneye tekme atmak

Kahve falında anneye tekme atmak korkularından, ağrı ve sancılarından kurtulacağına, uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı ve üzüntülü durumların sona ereceğine, kısmetsizlik yaşayacağına, aksiliklerin arka arkaya yaşanacağına, eldeki imkanların beklenmeyen bir sebepten ötürü kaybedileceğine, bir mücevher takması ise erkek çocuğu olacağına, zaman içinde kendisini daha iyi yerlerde bulacağına, kötü kişiler yüzünden hiç istemediği durumlara düşeceğine, maddi ve manevi açıdan büyük bir boşluğa düşeceğine, atılan adımların zarar getireceğine, kazancın yarı yarıya düşeceğine ve aile bireyleri arasında çeşitli tartışmalar yaşanacağına işarettir.

Kahve falında anneye tekme atmak gördüyseniz:

  • Bazı yeni karşı cins arkadaşlıkları kurmanız mümkündür.

Kahve falında anneye tekme atmak üstünlük ve ayrıcalık sağlayacağına, elinde bulunan imkânları hayırlı işler için kullanacağına yorulur.

Kahve falında tekme atmak aile bireyleri tarafından deyim yerindeyse kendisine cephe alınacağına, fal sahibinin yalnızlaşacağına, çaresiz ve üzgün hallere düşeceğine, kişinin kendisine hayır ve uğur getirecek işler yapacağına delalettir.

Kahve falında ekmeğe tekme atmak sıkıntılarını ve sorunlarını kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, günlerini hastanede geçireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında kediye tekme atmak işlerinin ve iletişiminin bozulacağına, atılan adımların yakın zaman içinde zarar getireceğine işaret eder.

Kahve falında uçan tekme atmak hem siyasal hem de sosyal konularda üstün bilgilerle donanacağına, rahatsızlık veren olayların yakın zaman içinde sona ereceğine alamet eder.

Kahve falında birisine tekme atmak tüm çabalara ve direnmelere rağmen bir türlü işlerin düzelmeyeceğine, maddi ve manevi olarak rahat edileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında taşa tekme atmak uzun zamandan beri ödenmesi gereken bir borcun yakında ödeneceğine, halinin ve vaktinin de çok iyi olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında fareye tekme atmak şansının açılacağına, kısmetlerinin artacağına, kişinin mutlu olmasını sağlayacak fırsatlar elde edeceğine, borç ödemeye inanılır.