Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında denizde balıkların arasında yüzmek

Kahve falında denizde balıkların arasında yüzmek küskünlüklerin ve kırgınlıkların biteceğine, alınan borçların kısa süre içinde ödeneceğine, yapılan hataların telafi edileceğine ve hayırlı bir işi bitirmek için çıkılan yolda karşılaşılan engellerin aşılacağına, hayatı içinde süren belirsiz durumların yavaş yavaş düzeleceğine, sağlık sorunlarının biteceğine ve borçlarını yakın zamanda kapatacağına, evlerine dünürcü geleceğine, çalışma arkadaşları ile keyifli günler geçirileceğine, hayallerin yaşanan olaylar yüzünden suya düşeceğine, çok sorun yaratan olaylar ile karşılaşılacağına, sevdiği kişilerden ihanet göreceğine, büyük üzüntüler yaşayacağına, yüzünün yeniden gülmeye başlayacağına, huzurunun da yerine geleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında denizde balıkların arasında yüzmek gördüyseniz:

  • Evinizi, ailenizi, gayrimenkul başlıklı konuları veya iş hayatınızı ilgilendiren değişiklikler yapmanız gerekebilir veya istenebilir.

Kahve falında denizde balıkların arasında yüzmek hayırlı ve iyi kişilerle karşılaşacağına, çok büyük sorunlar yaşayıp yakın bir zaman içerisinde çok rahatsız durumlar ile karşı karşıya kalacağına yorulur.

Kahve falında balıkların arasında yüzmek aksiliklerle, başarısızlıklarla ve engellerle karşılaşmayacağına, kısa bir süre sonra bir evlat sahibi olunacağına, anne baba hayır dualarının alınacağına, büyük bir çalışmanın başına geçileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında balıklar arasında yüzmek zor zamanların, sıkıntıların ve musibetlerin sona ereceğine, saygınlık kazanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında balık olan denizde yüzmek işini kaybedeceğine ve ailesi ile arasının açılacağına, sorunların biteceğine, strese ve üzüntüye sebep olan durumların ortadan kaldırılacağına inanılır.

Kahve falında denizde balık gibi yüzmek mutluluk dolu bir döneme girileceğine, kendisini üzen ve kıran kişilerden uzak duracağına işaret eder.

Kahve falında denizde yunus balıklarıyla yüzmek tüm sorunların bu sayede teker teker sona ereceğine, yaşanan ekonomik sorunların aile bireyleri ile birlikte atılacak adımlar sayesinde sona ereceğine, sevilen kişilerle girilecek bir işte büyük ses getirecek çalışmalara imza atılacağına alamet eder.

Kahve falında balık dolu denizde yüzmek biraz dinleneceğine, düştüğü zor durumlardan yakın zaman içinde kurtulacağına yorulur.

Kahve falında denizde balıkla yüzmek hiç yapmak istemediği bir şey yapacağına, sevgilinizin sizin hoşunuza gidecek şeyler yapacağına delalet eder.