Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında arıyı ısırmak

Kahve falında arıyı ısırmak üzüleceği ve çok mutsuz olacağı bir dönemin yaşanacağına, her şeyin aksi şekilde ilerlemeye başlayacağına ve pek çok aksiliğin üst üste geleceğine, maddi ve manevi kaynakların kısa süreli olarak zarara uğrayacağına, falı kapatan kişinin maddi ve manevi huzuru yakalamayı başaracağına, hayırlı bir kısmet çıkacağına, çok büyük çalışmalara girileceğine, ortaklar arasındaki anlaşmazlıkların son bulup dostluğun daha güçleneceğine ve atılacak her adımda daha iyi işler yapılacağına, aile hayatında ve iş hayatında çok büyük zorluklar yaşanacağına, elindeki kazancın büyük kısmını borçlara harcayacağına, oturduğu semtte bir dedikoduya maruz kalacağına ve epey zor zamanlar geçireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında arıyı ısırmak gördüyseniz:

  • Rekabet veya mücadele gerektiren ortamların içerisine çekilebilirsiniz.

Kahve falında arı ısırmak elinde bulunan imkânları çok iyi bir şekilde kullanarak büyük bir başarı kazanacağına, bir sebeple yapılacak işlerde çok emek verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına ve verilen emeklerin ve paraların boşa gideceğine işaret eder.

Kahve falında arıların ısırdığını görmek sevdiği kişilerden çok büyük destek göreceğine, iş için yapacağı projeleri tekrar tekrar düşünerek iş konusunda deneyim sahibi kişilere akıl danışarak daha iyi ve daha doğru çalışmalar ortaya koyacağına ve çok daha büyük kazançlar elde edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında arıyı ısırmak çok hayırlı ve güzel olayların göbeğine düşeceğine, malının artmasına, bereketlenmesine rivayet etmektedir.

Kahve falında arı ısırdığını görmek artan sorumluluğuna karşın gelirinin de aynı oranda yükseleceğine, kaçan fırsatların tekrar ele geçeceğine, maddi ve manevi olarak rahata erileceğine, birçok kişiyi etkileyecek bir proje gerçekleştirileceğine, haksızlığa uğramış bir arkadaşa destek olunacağına işarettir.

Kahve falında arının ısırdığını görmek her daim yeni iş kollarına girmek için fırsat kollanacağına, çok iyi bir kazanç elde edeceğine yorulur.

Kahve falında arının sokmaya çalıştığını görmek mutlu olması için pek çok nedene kavuşacağına, burnunun dikine giden çocuklara ve fal sahibinin emeklerinin boşa gideceğine delalet eder.

Kahve falında kulakta arı görmek içinde bulunulan durumun düzeltileceğine, istediği her şeyi elde edebileceğine, maddi anlamda alım gücünün hiçbir zaman sarsılmayacağına yorulur.

Kahve falında bir kovan arı görmek sorunlarının yakın zaman içinde biteceğine, kısa sürecek bir işe gireceğine, ancak bu işin çok başarılı bulunması sayesinde işin uzayacağına, kendisini Allah’a yakınlaştıracak hayır işlerine daha çok vakit ve para ayırabilme şansına nail olacağına ve kaderinin yüzüne güleceğine alamet eder.