Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında mavi silah görmek

Kahve falında mavi silah görmek maddi ve manevi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine, iş hayatında büyük atılımlar yapılacağına, çok hayırlı ve büyük çalışmalara imza atacağına, aile içinde tartışmaların baş göstereceğine, uzun zaman önce ortaklık kurulmuş birinden çok büyük bir ihanet görerek çok yüklü miktarda maddi ve manevi zarar uğranacağına, öğrenci ise sınavlarda üstün bir muvaffakiyete, çalışan bir kimse için iş yerinde terfi edeceğine, gönlünden geçenlerin gerçekleşeceğine, gerçek olmayan ithamlarla başkalarına saldırıda bulunacağına, kem gözlü insanlardan uzak, her zaman şanslı ve bahtı açık olarak ilerleme kaydedeceğine, hiç beklenmedik bir anda yalnız kalınacağına, sağlıkla ilgili olarak bir sorun yaşanacağına ve tatsız bir olayın ortasına düşüleceğine inanılır.

Kahve falında mavi silah gördüyseniz:

  • Hangi bağlantılarınızın daha yararlı olabileceğini hesaplayıp ona göre hareket etmelisiniz.

Kahve falında mavi silah görmek sevdiği kişiler ile çok büyük bir işe gireceğine, bu iş sayesinde insanların hayran kalacağı bazı çalışmalara imza atacağına, aile büyüklerinden birinin sağlık sorunlarından ötürü koşturulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında baba tarafından silahla vurulmak büyük sabır göstererek ve çok emek vererek işlerini yoluna sokacağına, belki yeni bir eve sahip olunacağına yorulmaktadır.

Kahve falında çocuğun elinde silah görmek maddi açıdan borçların ödeneceğine, şansın döneceğine yorulur.

Kahve falında silah öldürmek kazancını arttıracağına, sıkıntılarından ve sorunlarından resmi bir kurum sayesinde alınacak bir yardımla kurtulacağına, büyük bir ferahlık yaşanacağına, kısa bir zaman içinde çok farklı çalışmalar gerçekleştirileceğine, sevilen kişiyle araya soğukluk ve mesafe gireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında silahlı saldırıdan kaçmak işle ilgili çok doğru ve başarı getirecek kararlar alınacağına, insanların içinde güzel bir mevkiye sahip olacağına takdir ve sevgi göreceğine tabir olunur.

Kahve falında silahla insanları öldürmek bununla da kalmayarak aynı zamanda güç vermek için hep yanında kalacağına, sırtındaki ağırlığın ve yükün azalacağına delalet etmektedir.

Kahve falında silahsız savaşmak tek başına bir hayat sürmeye başlayacağına, ancak yakın bir zamanda tanışacağı birisi ile arasında bazı şeyler olacağına, bu durumdan ötürü çok sevineceğine, ancak sonunda büyük bir zarar göreceğine alamet eder.

Kahve falında babası tarafından silahla vurulmak maddi ve manevi anlamda rahatlığa kavuşacağına, sevdiklerinden, arkadaşlarından, dostlarından, yakın çevresinden ve komşularından ilgi ve şefkat göreceğine yorulmaktadır.