Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında papağan görmek

Kahve falında papağan görmek her geçen gün sorunların artacağına, elinde bulunan imkânları çok hayırlı bir şekilde değerlendirmesi sayesinde işlerinin çok iyi bir hal alacağına, sorunlarının kısa zaman içinde biteceğine, daha çok tek başına kalmayı tercih edeceğine, eskisinden daha büyük ve daha karlı işlere gireceğine, ismini herkese duyuracağına, kutsal ve güzel duygular yaşayacağına, de işiyle büyük sükse ve ün yapacağına, güzel zamanlar geçireceğine, yeni kişilerle tanışacağına yorulur.

Kahve falında papağan gördüyseniz:

  • Belli anlaşmalar veya ortaklaşa yapılması gereken işlerin dikkatle ele alınması gerekiyor.

Kahve falında uçan papağan görmek karamsarlıktan ya da kişiyi kasvetli ruh haline sokan durumların da son bulacağına, bir türlü istediği gibi hareket edemeyeceğine yorulur.

Kahve falında papağan satın almak eline geçen fırsatlarla çok iyi işler çıkartacağına, dertlerin ve sorunların çözüme kavuşacağına işarettir.

Kahve falında papağan görmek yasa dışı yollara meyli olması nedeniyle kendisi dışında sevdiklerinin hayatına da sıkıntı vereceğine, sevilen kişiler ile güzel günler geçirileceğine inanılır.

Kahve falında papağan yemek daha sonra bu durumların kırgınlığa kadar gideceğine, yaşanabilecek kazaların bertaraf edileceğine, daha dikkat çeken  ve iş konusunda tercih edilen bir kişi olunacağına tabir olunur.

Kahve falında küçük papağan görmek hak yolunu tutacağına ve makbul olan dünya mallarından başkasına niyetlenmeyeceğine, kötü günlerin geride kalacağına işaret eder.

Kahve falında papağan sevmek mal ve mülk sahibi olunacağına, umudu ve gücünü yitirmeyeceğine rivayet eder.

Kahve falında konuşmayan papağan görmek kazanç ve kar getireceğine, beklenmedik kapıların açılmasına işarettir.

Kahve falında mavi papağan görmek aile hayatında yaşanan tatsızlıkların sona ereceğine, çok hayırlı günler görüleceğine, büyük sevinçler ve mutluluklar yaşanacağına, onun sayesinde hayatının bir anda güzelleşeceğine ve kendisinin de rahata kavuşacağına işaret etmektedir.