Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında dürülmüş halı görmek

Kahve falında dürülmüş halı görmek çarelere ve çözümlere kavuşacağına, kişinin hayatında kolaylıklar ve mutluluklar yaşanacağına, aksiliklerin peşini bırakmayacağına, maddi zararının gittikçe büyüyeceğine, çok hayırlı ve kazanç sağlayacak çalışmalara girileceğine ve aile hayatında uzun yıllar boyunca mutlu ve huzurlu bir evliliğin kapılarını açacak çeşitli adımlar atılacağına, maddi olarak güç ve kuvvet edineceğine işaret ederken aynı zamanda da fal sahibinin zor durumda olan bir kimseye iylik ve hayır yaparak onun gönlünü kazanacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine, kardeşlerle büyük bir işe girileceğine, ailenin büyüyeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında dürülmüş halı gördüyseniz:

  • Olaylara olumlu açıdan yaklaşmanızda fayda var.

Kahve falında dürülmüş halı görmek ardın karşısına bazı sorunlar çıkacağına, işinde çok büyük bereket göreceğine inanılır.

Kahve falında dürülmüş halılar görmek çok başarılı işler gerçekleştireceğine, çok büyük sorunlar ve sıkıntılar ile karşılaşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında dürülmüş çamaşır görmek sorunlarından bu kişi sayesinde kurtulacağına, huzursuz ve üzgün günler geçireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında yırtık halı görmek zarar edilen bir olayın kısa süre içinde düzgün bir şekilde gerçeğe döneceğine, kırılacağına, ağlayacağına ve dertleneceğine alamet eder.

Kahve falında ipek halı dokumak bahtının ve kısmetinin de açık olacağına, eş ve evlat sahibi olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında halı yolluk görmek elinde kalan bir miktara parayı da borç ödemek için harcayacağına, yardıma ihtiyaç duyacağına, olanaksızlıklarla mücadele eder hale geleceğine alamet eder.

Kahve falında halı temizlediğini görmek aile bireyleri ya da bazı akrabalar ile kurulan ortaklık ve yapılan işbirliği sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine ve büyük bir mutluluk duyulacağına, hem çok mutlu olacağına rivayet eder.

Kahve falında evi halı kaplatmak günaha gireceğine ve kötü işler yapacağına, yeni kararların mutluluk ve başarı getireceğine, atılan adımların da son derece isabetli ve doğru olacağına tabir olunur.