Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında denizde bina görmek

Kahve falında denizde bina görmek kardeşlerin birbirine destek vereceğine, bu destek sayesinde birçok değişim yaşanacağına, sağlık sorunları ile uğraşmak zorunda kalacağına, iş amaçlı çıkılacak bir seyahatten güzel haberlerle dönüleceğine ve zarar getirecek bir işten kazançlı bir şekilde çıkılacağına, sevilmeyen bir erkek arkadaş ise onun hakkında kötü haberler duyulacağına, kişinin uzun süre etkisinde kalacağı ve kafasından atamayacağı durumlarla karşı karşıya kalacağına, ağır bir hastalıkla uğraşmak zorunda kalınacağına ve eşle bazı tartışmalar yaşayıp ayrılığın eşiğine gelineceğine, hayatınızda olan biriyle ilişkilerinizin daha derinleşeceğine, hileli durumlarla karşılaşılacağını tabir olunur.

Kahve falında denizde bina gördüyseniz:

  • Belli bir kurgu ya da anlaşmaya gelişmesi için gereken zamanı tanımalısınız.

Kahve falında deniz içinde bina görmek kötü sözler duyulacağına, maddi olanakların kötüleşeceğine işaret eder.

Kahve falında yüksek binadan denize bakmak yakın bir arkadaşa iş imkanı sağlanacağına, eğitimle ilgili olarak çok büyük bir karar verileceğine, hiçbir eksiğinin kalmayacağına, kalabalık bir eğlence mekânında keyifli ve zevkli vakit geçireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında denizin üstünde bina görmek bir gayret ayağa kalkıp silkeleneceğine ve bundan sonrasının çorap söküğü gibi geleceğine ve kişinin eski gücüne, inancına, kudretine, sevincine ve mutluluğuna kavuşmayı başaracağına, ferah ve gösterişli bir ev satın alacağına yorulur.

Kahve falında denizde bina görmek üzüntüsünü ve acısını kalbine gömeceğine, çok büyük sevinçler ve mutluluklar yaşanacağına işaret eder.

Kahve falında denizin içinde bina görmek hayallerinde kurduğu hayatın kendisine Allah tarafından nasip edileceğine, hayattan elini eteğini çekeceğine işaret eder.

Kahve falında binadan atlayan adam görmek daha eğitimli, donanımlı ve çağdaş bir insan haline geleceğine, saygın kişiliğini insanlar arasında temizlemek için büyük bir uğraş vereceğine işaret eder.

Kahve falında yüksek binada çalışmak elinin bolluğa kavuşacağına bu sayede çektiği zahmetin biteceğine, herkesin kendi yaşadığı hayata özeneceğine yorulmaktadır.

Kahve falında eski tarihi bina görmek yaşamın kolaylaşacağına, sevinçli bir haber alınacağına alamet eder.