Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında camii gitmek

Kahve falında camii gitmek sevdiği kişiler ile çok hayırlı zamanlar geçireceğine, dünya mallarının ve nimetlerinin en iyilerine ulaşacağına, enerjisinin ve verimliliğinin düşeceğine bu durumun çalışma hayatına olumsuz şekilde yansıyacağına, çok güzel ve hayırlı bir eşe ve evlatlara sahip olacağına, her iki tarafın da çok üzüleceğine, tartışmalarla ve aksiliklerle uğraşılan bir dönem geçirileceğine ve anne babanın sağlık sorunları yüzünden üzüntü duyulacağına, kişinin herkesle arasında dürüst bir ilişki olacağına, umutlarının ve emeklerinin boşa gideceğine, tüm keyfinin kaçacağına yorulmaktadır.

Kahve falında camii gitmek gördüyseniz:

  • Egoistlikten uzak kalmanız daha iyi iletişim kurmanızı sağlayabilir.

Kahve falında camiye gidememek şifa göreceğine, sevdiklerine ihanet etmeyeceğine, kimsenin arkasından gıybet etmeyeceğine ve hiç kimseye iftira atmayacağına tabir olunur.

Kahve falında abdest alıp camiye gitmek içinde bulunulan durumun düzeltileceğine, isabetli kararlar vererek menfaat elde edeceğine yorulur.

Kahve falında cenabet camiye gitmek en güzelini ve en fazlasını nasip edeceğine, geçirdiği zor zamanların sona ereceğine, ayaklarını yerden kesecek kadar büyük bir mutluluk duyacağına delalettir.

Kahve falında camiye gidip kuran okumak orada tatsız olaylar yaşayacağına, bazı kişilerle karşı karşıya geleceğine, kendi hataları ile yüzleşeceğine yorulur.

Kahve falında başbakanla camiye gitmek bunun da kendisi için çok ağır bir travma yaşamasına neden olacağına, başarısız ve mutsuz olacağına, maddi olarak güç kaybedeceği gibi manevi anlamda da çöküşe geçeceğine delalettir.

Kahve falında camiye gitmek istemek büyük başarı kazandıracak ve bol para getirecek  bir çalışma içine girileceğine, birçok kişiye iş imkanı sağlanacağına, monoton devam eden hayatına da renk, lezzet, heyecan, güzellik, hayır, nitelik ve farklılık geleceğine işarettir.

Kahve falında koşarak camiye gitmek bir mücevher takması ise erkek çocuğu olacağına, sorunlarla ve sıkıntılarla uğraşacak gücünden ve inancından olacağına delalettir.

Kahve falında camiye gitmek ve namaz kılmak büyük mutluluklar yaşayacağı bir döneme gireceğine ve hayırlı bir kısmet ile karşılaşacağına, sıkıntı ve sorun yaratan bütün kişileri hayatından çıkaracağına delalet eder.