Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında önünü görmek

Kahve falında önünü görmek hayat boyu kendisine yardım eden insanlar sayesinde hiçbir zorluk çekmeden yaşayacağına, çok büyük hayalkırıklığı yaşayacağına, hayallerinin yıkılacağına, uzun zamandan beri kafasında kurduğu projelerin gerçekleştirilemeyeceğine, olumsuzlukların da kişiye sonuç olarak iyi şekilde döneceğine, büyük bir hastalıkla boğuşup eskisinden çok daha iyi olmuş bir şekilde ayağa kalkacağına, kendisini işine çok kaptırdığı için çok büyük zarar göreceğine, içinde bulunulan durumun düzeltileceğine, gösterilen sabrın tükeneceğine, başarıları ve kişiliği ile adından söz ettireceğine yorulur.

Kahve falında önünü gördüyseniz:

  • İlişkilerin nereye gittiği konusunda net fikir sahibi olmak isteyebilirsiniz.

Kahve falında ön dişleri çıkarmak mutluluğunun, kazancının ve rahatlığının daim olacağına, elde bulunan maddi olanakların yavaş yavaş kaybedileceğine delalet eder.

Kahve falında önünü görememek uğur ve kazanç getirecek doğru işlerin altına imzasını atacağına, yeni mekânlara gireceğine işarettir.

Kahve falında ön diş görmek yaşamının planlarına uygun şekilde ilerlemeye başlayacağına, uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı durumların sona ereceğine ve mutlu olunacağına alamet eder.

Kahve falında öne geçmek yapılacak bir hata yüzünden iş hayatında büyük bir prestij kaybı yaşanacağına, ticarette çok daha önemli yerlere geleceğine, mesleğindeki verimliliğinin artacağına delalet eder.

Kahve falında cami önünde dilenmek moralinin, keyfinin yerine geleceğine, eş ve evlat sahibi olacağına delalet eder.

Kahve falında caminin önünde dua etmek girdiği bütün işlerde başarıya ulaşacağına, elde bulunan ve aynı zamanda ele geçecek yeni fırsatların doğru ve kazanç getirecek bir şekilde değerlendirileceğine delalettir.

Kahve falında evin önünde kömür görmek yaşlılığında da gezerek, dinlenerek, onunla bol vakit geçirerek, el ele, diz dize ve yanak yanağa yaşayacağına, çok üst mevkilere yükseleceğine tabir olunur.

Kahve falında en önde namaz kılmak eline geçen paranın sıkıntılarını gidermeyeceğine, yardım istenen bir kişiden bir türlü cevap alınamayacağına, yaşanan bir ilişkinin ayrılıkla biteceğine delalet etmektedir.