Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında eşarp dükkanı görmek

Kahve falında eşarp dükkanı görmek moralinin bozulacağına ve sinirlerinin de adeta bir yay gibi gerileceğine, yeni bir ilişkiye başlanacağına, uzun zamandan beri askıda kalan bir işinin yardımsever, hakkaniyetli ve düzgün bir insandan çok büyük yardım göreceğine, bankadaki hesaplarının da kabaracağına, elinin darlıktan, bedeninin hastalıktan, ruhunun da üzüntüden kurtulacağına, anne ve babanın kalbinin kırılacağına, maddi durumunun da her geçen kötüye doğru gideceğine, bir sebeple çok sıkıntılı ve sancılı günler yaşayacağına ve ne kadar çabalansa da olayların kendiliğinden düzene girip iyileşeceğine inanılır.

Kahve falında eşarp dükkanı gördüyseniz:

  • Birlikte özel vakit geçirmek istediğiniz kişilerle özel planlar yapabilirsiniz.

Kahve falında eşarp dükkanı görmek şansının açılacağına ve özellikle de kısmetinden yana yüzünün güleceğine, zarar edilen işlerin kara geçirileceğine işarettir.

Kahve falında eşarp dağıtmak yakın zamanda tüm sorunlarından kurtulacağına, büyük bir tartışma yaşamak sorunda kalacağına yorulur.

Kahve falında eşarp çıkarmak kısmetin ve şansın açılacağına, fal sahibinin tüm korkularından ve günahlarından arınacağına, geçim sıkıntısının ve huzursuzluğunun biteceğine, kırgınlıkların ve kızgınlıkların kısa zamanda biteceğine tabir olunur.

Kahve falında mor renk eşarp görmek sevineceğine, iyi hissedeceğine ve gönül hoşluğu yakalayacağına, uzun zamandır ödeyemediği bir borç nedeniyle sıkıntıya düşeceğine yorulur.

Kahve falında yeşil eşarp görmek malının ve aşının da çoğalacağına, bazı tartışmaların ortasında kalacağına inanılır.

Kahve falında kırmızı eşarp almak karşısına çıkacak başka gelir kapıları sayesinde birikim yapma imkânı elde edeceğine, yapılan ortaklıkların bozulacağına, büyük bir hassasiyetle kurulmuş olan ilişkilerin açmaza gireceğine yorulur.

Kahve falında eşarplı erkek görmek sevdiği insana kavuşacağına, başarılarının azalacağına, mallarının eksileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında eşarbı çıkarmak eline geçen yüklü miktarda kazanç sayesinde çok rahat edeceğine, parasızlık, yokluk ve işsizlik içinde geçen zamanların unutulacağına rivayet eder.