Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında misafir şekeri almak

Kahve falında misafir şekeri almak iyileşeceğine, psikolojik olarak toparlanacağına, çok güzel ve hayırlı işlere vesile olacağına, yakın bir akrabanın vefatıyla miras sahibi olunacağına, büyük sorunların yaşanacağına, iş konusunda sıkıntı çekileceğine, herkesin sevdiği, saydığı ve tanıdığı biri olacağına, mal mülk edineceğine, çok büyük bir gayretle çok büyük kazanç sağlayacak duruma geleceğine, attığı bu adım sayesinde işlerinin birçok insanın dikkatini çekeceğine, dert edilen bazı konularda büyük aşama kaydedileceğine, sorunların çok kısa zaman içinde halledileceğine, alınan bazı kararlar doğrultusunda fal sahibini maddi ve manevi olarak sömüren kişilerin hayatından çıkarılacağına tabir olunur.

Kahve falında misafir şekeri almak gördüyseniz:

  • Bazı işleri kendi başınıza halletmeniz tasarruf etmenizi sağlayabilir.

Kahve falında misafire şeker vermek işlerinin toparlanacağına, maddi anlamda üstünlük ve ayrıcalık elde edeceğine, şansının ve kısmetinin açılacağına alamet eder.

Kahve falında misafir şeker görmek zarar ettiği ya da beklemeye aldığı işleri kısa süre içinde düzeltip kara geçireceğine, rakiplerin kurduğu bir tuzak yüzünden maddi zararlara uğranacağına, iş hayatında yaşanan bazı kayıplar yüzünden sahip olunan mevkinin kaybedileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında misafir şekeri almak bunun kendisine sadece gurur vermeyeceğine, ancak daha sonra yakın bir arkadaştan alınacak destek sayesinde zorlukların aşılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında misafir şekeri dağıtmak çok yakın bir zaman içinde üzüntü verici bazı haberlerin alınacağına, iş yaşamında da aile ile ortaklı ticaret yapılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında misafire şeker ikram etmek kısmetlerinin hiçbir zaman kesilmeyeceğine ve şansının da kapanmayacağına, maddi ve manevi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına inanılır.

Kahve falında misafir şekeri görmek çok büyük paralar ve mallar kaybedeceğine, iş hayatında çok büyük bir düşüş yaşanacağına, büyük bir ferahlık yaşanacağına delalettir.

Kahve falında misafir şekeri yemek zaman zaman öfkesine hakim olamayarak kırıcı sözler sarf edeceğine, bir işte tutunmakta güçlük çekeceğine, kendisine kefil olan tanıdıklarını da zor durumda bırakacağına yorulur.

Kahve falında misafir haberi almak eski hayat düzenine ve huzuruna tekrar kavuşacağına, verilen kararların geri çekileceğine yorulmaktadır.