Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında mısır tanesi görmek

Kahve falında mısır tanesi görmek başarısının çoğalacağına, makamının yükseleceğine, sorumluluk sahibi bir kişi olunacağına, kısmetlerinin bolluğu ile elinin daralmayacağına, bolluk içinde dilediği gibi güzel ve konforlu bir hayat süreceğine, atılan her adımın çok daha büyük kazançlar getireceğine, çevredeki kişilerin sorunlarının ve sıkıntılarının da çözüme kavuşturulacağına, işlerinin hızlı bir şekilde düzeleceğine, iş konusunda yeni bir sayfa açılacağına, mutluluk ve zenginlik getirecek ticaret ortaklıklarına gireceğine, kazancın neredeyse yarı yarıya düşeceğine rivayet eder.

Kahve falında mısır tanesi gördüyseniz:

  • İstediğiniz şeylerin peşinden gitmeniz gerekiyor.

Kahve falında sarı mısır tanesi görmek aile hayatında çok hayırlı haberler alacağına, tutulan yolun isabetli olacağına rivayet eder.

Kahve falında tane mısır görmek hanesinden bolluk ve bereketin eksik olmayacağına, zorlu bir rakibin yenilgiye uğratılacağına tabir olunur.

Kahve falında pişmiş mısır taneleri görmek geçimini rahat şekilde sağlayacağına, insanlarla arasının iyi olacağına, hayırlı ve güzel işler yapacağına ve insanlar arasında saygın kimse haline geleceğine, kardeşler ya da ortakla aranın açılacağına ve kötü zamanlar geçirileceğine rivayet eder.

Kahve falında mısır taneleri görmek çocuklar gibi şen olacağına, aklından ve gönlünden geçen isteklerinin de Allah tarafından kendisine nasip edileceğine alamet eder.

Kahve falında mısır tanesi yemek ancak bazı kişilerin bu başarıya gölge düşürmek için çaba göstereceklerine ve şimdi olmasa bile yakın bir zamanda kötü bir durumla karşılaşılabileceğine, şansın döneceğine inanılır.

Kahve falında pişmiş mısır tanesi görmek iflas edeceğine ancak yine de yılmayıp ayağa kalkmak için yeni yollar arayacağına, güzel günler geçireceğine, belki de hayatının aşkını bulacağına rivayet eder.

Kahve falında haşlanmış mısır taneleri görmek yeni işlere atılma fırsatı elde edeceğine, kazançtan yana kara geçeceğine, daha fazla dünya malı sahibi olacağına, kendisini yakın bir akrabasının ihaneti içinde bulacağına, aile bireylerini üzecek ve eldeki imkanların heba olmasına yol açacak bir kişi ile muhatap olacağına ve bu durumun rakipleri çok sevindireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında taneli mısır görmek o kimseyi kendisine tutku ve saplantı haline getireceğine, kısmetli kapıların açılacağına yorulmaktadır.