Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında dişleri bozuk görmek

Kahve falında dişleri bozuk görmek bereket ve zenginlik içinde bir yaşam süreceğine, ailesini rahat şekilde yaşatacağına, tükenmez bir rızık elde edeceğine, rahat ve sağlıklı bir döneme gireceğine, hayatı boyunca azın ne demek olduğunu bilmeyeceğine, dünyanın sonsuz nimetlerinden ve her türlü keyfinden bolca faydalanacağına, geçimden, paradan ve maldan yana sıkıntı yaşamayacağına, eğlenceye ve alışverişe bol vakit ve bütçe ayırabileceğine, keyfini, neşesini ve ağız tadını kaybedeceğine, fal sahibinin de gerek eğitim hayatı için gerekse de iş hayatı için kendisine çok büyük yardımlarda bulunacağına, eğer dikkat etmezse yakın bir zaman içinde bu durumdan ötürü çok pişman olacağına delalet eder.

Kahve falında dişleri bozuk gördüyseniz:

  • Olumsuz düşünmekten vaz geçmelisiniz.

Kahve falında diş bozukluğu görmek iyiliklerle, güzelliklerle ve hayırlı olan şeylerle karşılaşacağına, ezilmeden ve zorlanmadan hayatını geçindirme şansı elde edeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında bozuk diş görmek önemli bir iş için kişinin sonucunu üç vakitte alacağına, atılacak adımların hatalı olması yüzünden işlerin daha da kötüye gideceğine yorulur.

Kahve falında bozuk dişler görmek maddi açıdan büyük zarar getirebilecek bir işle ilgili olarak bir adım atılacağına, telafisi olmayacak bir hata yapılabileceğine, yaşadığı ülkenin tüm insanları tarafından tanınıp sevileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında dişleri bozuk görmek işlerinin yoluna gireceğine, hayat kalitesinin de yükseleceğine alamet eder.

Kahve falında bozuk pasta görmek çevresinden yükselen çatlak seslerin kesileceğine, anlaşmazlıkların tatlıya bağlanacağına, çaresiz hallere gelinerek kötü günlerle mücadele etmek zorunda kalınacağına ve umutların da yitirileceğine alamet eder.

Kahve falında bozuk para almak sevdiklerinden, arkadaşlarından, dostlarından, yakın çevresinden ve komşularından ilgi ve şefkat göreceğine, sıkıntı çektiği konularda çok iyi bir sonuca ulaşacağına tabir olunur.

Kahve falında bozuk silah görmek zor günler geçirileceğine, manevi olarak bir rahatsızlık yaşanacağına, devlet kurumlarından birinde ciddi bir iş yapacağına delalet eder.

Kahve falında morali bozuk olmak çok üst mevkilere kadar yükseleceğine, falı kapatan kişinin planlarının ters tepeceğine ve kişinin kaderini yaşamak zorunda kalacağına işaret etmektedir.