Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında çok sıkıntılı olmak

Kahve falında çok sıkıntılı olmak daha sonra çok iyi bir hale geleceğine, hayallerini gerçekleştirmek için adımlar atacağına, rızkındaki ve kazancındaki verimin hiç eksilmeyeceğine, yakalayacağı fırsatların kıymetini bilemeyeceğine, alacağı birçok desteğe ve vereceği kararlara rağmen bir türlü kendisini toparlayamayacağına ve gittikçe daha kötü bir duruma düşeceğine, kısa süre içinde işlerinde çok büyük bir ferahlık yaşayacağına, çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, sıkıntılarını bir köşeye atacağına, azmi ve hırsı sayesinde istediği kariyere sahip olacağına, fakat bu sıkıntının çok sürmeyeceğine yorulur.

Kahve falında çok sıkıntılı olmak gördüyseniz:

  • Geçmişte yaşanan bir konu nedeniyle sorun çıkabilir.

Kahve falında arkadaşı sıkıntılı görmek nankör bir kişi ile muhatap olunacağına ve ilgi istenen bir işe gereken ilginin verilemeyeceğine, sevdikleriyle bir araya gelip hoş sohbette olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında annesini sıkıntılı görmek dert ettiği şeyleri teker teker çözüme ulaştıracağına, kazancını yakın bir zaman içinde iki kat arttıracağına yorulmaktadır.

Kahve falında oğlunu sıkıntıda görmek sorunlarının çözümü için aldığı destekleri yeni yatırımlar içinde kullanıp işini genişleteceğine, kuracağı hayırlı ve doğru bir ortaklık ile işlerinin ve kazancının artmasını sağlayacağına, eğlence ve sefa içinde yaşayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında babayı sıkıntılı görmek en karanlık zamanında elinden tutacağına, keyifli sohbetler edeceğine ve uzun zamandır hiç keyif almadığı kadar keyif alacağına delalet etmektedir.

Kahve falında birini sıkıntılı görmek düzeninin yeniden sağlanacağına, korkularının, kuruntularının ve hastalıklarının son bulacağına, amaçlarının da gerçekleşeceğine, hem huzur hem de lüks içinde bir hayat geçireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında bir insanı sıkıntılı görmek büyük elem yaşatacak bir haberle karşılaşılacağına, maddi yükümlülüklerinden kurtulmaya başlayacağına inanılır.

Kahve falında ölmüş babayı sıkıntılı görmek hak yemeyeceğine, sevdikleri ile bir araya geleceğine ve onlarla sıkı muhabbet kuracağına alamet etmektedir.

Kahve falında arkadaşının sıkıntılı olduğunu görmek sözünde duracağına, kendisini adadığı ve yıprattığı bazı konularda çok rahatsızlık duyacağına, ister istemez çok üzüleceğine işaret eder.