Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında temiz cam bardak görmek

Kahve falında temiz cam bardak görmek birden fazla işyeri sahibi olacağına ve çalışmalarını kusursuz şekilde başarıyla sürdüreceğine, arzu ve isteklerinin de gerçekleşeceğine, güzel, ferah ve gösterişli bir ev satın alacağına, parasının ve malının eksilmeyeceğine, sorunları, musibetleri, zorlukları ve sıkıntıları ortadan kaldıracağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, dost çevrenizin genişleyeceğine, gözyaşı dökeceğine, mutsuz olacağına, uzun zamandan beri çok istediği şeylere kısa sürede kavuşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında temiz cam bardak gördüyseniz:

  • Alınganlığınız yüzünden ani hemen hemen her şeyine itiraz edip, kusur bularak çevrenizi sinirlendirebilirsiniz.

Kahve falında temiz cam bardak görmek gireceği işlerde alacağı başarılar sayesinde çok büyük işadamlarının dikkatini çekeceğine, sıkıntıya düştüğü zamanlarda insanlardan çok yardım göreceğine ve yakın zaman içinde hayal ettiği birçok şeye kavuşacağına rivayet eder.

Kahve falında temiz bardak görmek iyi bir patron olacağına, iş hayatında çok büyük ve hayırlı kazanç getirecek işlere imza atacağına, hanesinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına ve büyük bir huzur ve mutluluk döneminin geleceğine tabir olunur.

Kahve falında bardakta temiz su görmek oluşan zararları telafi etmek için yeni ve çok daha büyük işlere gireceğine, ancak zararın daha büyümemesi ve yeni bir sorunla karşılaşmamak için çok büyük önlemler alacağına, hedeflerinin ve amaçlarının gerçekleşeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında temiz çay bardağı görmek hem dua alacağına, sinirlerinin yıpranacağına, gülen gözlerin ışığının söneceğine delalet eder.

Kahve falında cam bardak fırlatmak yaptığı işte her zaman en iyisi olmak için çabalayacağına, sıkıntılarının Allah’ın izni ile en kısa zamanda biteceğine alamet eder.

Kahve falında cam bardakta çay içmek zararların sevilen kişilerin vereceği destek sayesinde telafi edileceğine, çocukları ve torunları ile makbul bir hayat süreceğine rivayet eder.

Kahve falında cam bardağın elinde kırıldığını görmek ummadığınız bir yerden elinize mal geleceğine, planların ve hesapların tutmayacağın, hayal kırıklığı yaşanacağına tabir olunur.

Kahve falında cam bardakta su vermek sonradan da bir lokma kuru ekmeğe muhtaç olur duruma geleceğine, iç dünyasının zenginleşeceğine tabir olunur.