Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında çok büyük aslan görmek

Kahve falında çok büyük aslan görmek karaciğerle ya da mide ile ilgili bir rahatsızlıkla uğraşılacağına, bu sebepten ötürü işlere kısa da olsa bir süre ara verileceğine, kaçan fırsatların yeniden kazanılacağına, imkânların gün geçtikçe daha genişleyeceğine, büyük miktarda kazanç elde edileceğine, rahat bir hayata sahip olacağına, içini kemiren kuşkuları alt edeceğine, gözünü bürüyen mal hırsı nedeniyle çok yanlış yollara gireceğine ve belalı kişilerle iş birliği yapacağına, çok büyük bir hızla işlerinin düzeleceğine, huzurunu ve ağız tadını yitireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında çok büyük aslan gördüyseniz:

  • Bildiğiniz yerlerde bildiğiniz kişilerle zaman geçirmeye çalışın.

Kahve falında büyük bir aslan görmek önündeki yaşamında maddi ve manevi yönden huzursuz ve rahatsız olacağına, büyük bir sorunla karşılaşmazsa eğer herhangi zarara uğramayacağına delalettir.

Kahve falında büyük aslan görmek eline geçen fırsatların yakın bir zaman içinde büyük sıkıntı yaratacak şekilde geri tepeceğine, dileklerin yerine geleceğine işarettir.

Kahve falında çok büyük aslan görmek işlerinde sürekli aksilik yaşanacağına, sevdiği bazı kişilerden ihanet göreceğine, refah düzeyinin artacağına, maddi gücünün, keyfinin, neşesinin de yerine geleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında aslan leopar görmek işleri baltalamak ve kazanılan başarıları kötülemek isteyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, yapılan hatalardan ders çıkarılıp bundan sonra aynı hataların tekrarlanmayacağına yorulur.

Kahve falında dişi ve erkek aslan görmek paraya ve mala kavuşacağına, imza ve söz yetkisi edineceğine delalet eder.

Kahve falında cılız aslan görmek kazanacağı başarılar sayesinde büyük iş fırsatları yakalayacağına, belalı kişilerden hep uzak durmaya özen göstereceğine alamet etmektedir.

Kahve falında dağda aslan görmek geçim zorluğundan kurtulacağına, garanti olacak nimete ve kazanca kavuşacağına, hayatı boyunca bir daha fakirlik ve yokluk görmeyeceğine, eline geçen kazancı çok hayırlı ve güzel bir şekilde değerlendireceğine işarettir.

Kahve falında aslanla uyumak hak ettiği mutluluğu yakalayacağına, kaygılı bir ruh halinin sona ereceğine tabir olunur.