Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kıbrıs görmek

Kahve falında kıbrıs görmek malının üstüne mal ekleyeceğine, fikir ve görüş ayrılıklarına düşeceğine, dünyaca yücelmeye ve büyük bir mevkiye geçmeye, sorunlarından ve uğradığı zarardan ötürü çok büyük sıkıntılar çekeceğine, el attığı işlerde borç ödemek zorunda kalacağına, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ve yapmak için birçok şeyden vazgeçtiği işte çok büyük maddi ve manevi zarar edeceğine, karşılaşılan kötü olaylardan ötürü istenmeyen durumlara düşüleceğine, büyük tartışmalar ve kırgınlıklar yaşanacağına, arif kimselerden sayılacağına, sevilen kişilerle bir seyahate çıkılacağına, kötü bir olaydan ötürü kırılan kalbin tamir edileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında kıbrıs gördüyseniz:

  • Biraz sabırlı olmanız gerekiyor.

Kahve falında kıbrıs haritası görmek geçim kolaylığı içinde olacağına ve deyim yerindeyse ayaklarını yerden kesecek fırsatlar elde edeceğine, onlarla profesyonel olacağı işlere atılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında uçakla kıbrısua gitmek hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde ulaşacağına, sevdiği bir kişi ile girdiği büyük bir çalışma içinde çok hayırlı kişiler tanıyacağına ve bu kişiler ile büyük işler gerçekleştireceğine, büyük borçların altında ezileceğine delalet eder.

Kahve falında kıbrısa gitmek işlerin artacağına, yeni işlere girileceğine, aile hayatında ve iş hayatında çok büyük zorluklar yaşanacağına, belki ölümler görüleceğine işaret eder.

Kahve falında kıbrıs görmek terfi edeceğine bu vesileyle yokluktan kurtulacağına, ancak bu duruma rağmen sevdiği ve değer verdiği insanlara yardım edeceğine, çok büyük hayır duaları alacağına işaret eder.

Kahve falında uçakla kıbrısa gitmek karşısına çıkan her fırsatı paraya çevireceğine, toplu para gelmesi sayesinde kendi işini açacağına, eldeki imkanların beklenmeyen bir sebepten ötürü kaybedileceğine tabir olunur.

Kahve falında kıbrısua gittiğini görmek yeni bir işe girilerek yeni bir hayat kurulacağına, keyfinin yerine geleceğine ve eğlenceli günlerinin de çoğalacağına alamet eder.

Kahve falında kıbrısuta olmak herkesin yardımına koşan fal sahibinin başı sıkıştığında çevresinde pek çok insan göreceği için mutluluk duyacağına, zor bir işe girileceğine alamet eder.

Kahve falında kıbrıs adasını görmek kişinin kaybettiği imkânlara yeniden kavuşacağına, şansın, kısmetin ve başarının engelleneceğine, kötü kişilerle karşılaşılacağına alamet eder.