Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bacakta et beni görmek

Kahve falında bacakta et beni görmek kardeşlerin birlikte zor bir işin altından kalkacağına, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, iş konusunda destek istenen bir kişiye kendi işi konusunda yardım edileceğine, büyük getirisi olan bir işte çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, iş hayatının güzel gidişatının aile hayatına da yansıyacağına, gerçekleştirilen projelerin hayırlı kazançlar getireceğine, ruhsal olarak çok iyi bir noktaya gelineceğine, sağlık sorunlarının çözüme kavuşacağına, çok mutlu bir hayat yaşayacağına ve çok büyük bir bolluk ve bereket içinde yaşayıp rahat ereceğine, adına leke sürüp hem kendi hem de ailesinin başını öne eğdireceğine, eldeki mal ve mülkün kısa sürede büyük kayba uğrayacağına, maddi manevi zengin bir yaşam sürüleceğine, arkadaşlarla aranın bozulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında bacakta et beni gördüyseniz:

  • Çevrenizdeki kişileri test edebilirsiniz.

Kahve falında bacakta et beni görmek sevdiği kişilerin yardımı ve destekleri sayesinde kendisini çok hayırlı ve güzel işlerin içinde bulacağına, insanları daha olumsuz hallere düşüreceğine delalet etmektedir.

Kahve falında bacakta ben görmek ailesinin de koyacağı sermaye ile kendi iş yerini açacağına, hiç beklenmeyen bir anda çok güzel bir haber alınacağına alamet etmektedir.

Kahve falında vücudunda et ben görmek arka arkaya hoşluklarla karşılaşacağına, kişinin başarısızlığa düşeceğine, yoluna bir takım hayırsız ve kötü kişilerin çıkacağına işaret etmektedir.

Kahve falında vücudunda et beni çıktığını görmek ailesinden, çocuklarından ve tüm sevdiklerinden uzak kalacağına, ortaya konulan çalışmalar yüzünden büyük maddi zarara uğranacağına inanılır.

Kahve falında vücutta et beni görmek ağlayıp sızlayacak kadar acizlik içinde olmaya izin vermeyeceğine, eş ve evlat sahibi olacağına aynı zamanda ailesini de iyi şartlarda yaşatacak bir mesleği ifa edeceğine işaret eder.

Kahve falında sırtında et beni görmek külfeti olan, kişiye rahatsızlık veren insanlardan kurtulacağına, kazanacağı başarılar ve eline geçen kazanç sayesinde yokluk ve geçim derdi bilmeyeceğine, düştüğü zor durumlardan Allah’ın yardımı ile kurtulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında yüzünde et beni görmek kendisini çok iyi yerlere taşıyacak bazı kişiler ile ortaklık ve ahbaplık kuracağına, çok büyük ve başarılı adımlar atılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında yüzünde et ben görmek bunun için uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu gelmesini bekleyeceğine, hiç yapmak istemediği bir şey yapacağına delalet eder.