Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında mezarda köpek görmek

Kahve falında mezarda köpek görmek hayırlı ve güzel olaylar yaşanacağına, üzüntülerin, sıkıntıların ve talihsizliğin sona ereceğine, işlerinin rast gideceğine, aile hayatının hiç olmadığı kadar güzel olacağına, kısa süre içinde daha dirençli bir şekilde işlerine asılacağına ve kendisini daha rahat hissedeceğine, zarar ettiği işlerde çok büyük rahatlıklar yaşayacağına, hayatının da kolaylaşacağına, üzücü, sinir bozucu ve fal sahibinin rahatsız olmasına sebep olacak olayların yaşanacağına, gelirinin azalacağına, karşısına aksiliklerin ve engellerin çıkacağına ve rakiplerinin kendisini yenmesi nedeni ile başarısının düşeceğine, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine inanılır.

Kahve falında mezarda köpek gördüyseniz:

  • Sözlerine dikkat etmezlerse ufak bir çatışma olabilir.

Kahve falında mezarın üstünde köpek görmek gönül ilişkilerinizde mutluluğa ereceğinize , sorunların kısa bir sürede çözüm bulacağına, yaşanan tartışmaların sona ereceğine delalettir.

Kahve falında mezarlık ve köpek görmek duygusal kararlar vermek yerine her zaman aklı ile hareket edeceğine, sonunda büyük bir başarı kazanılacağına delalet eder.

Kahve falında mezarlıkta siyah köpek görmek insanlarla sıcak ilişkiler içerisinde olacağına, kendisi için çok yardım etmiş ve hala yardım  eden birisine bir sürpriz yapılacağına ve bu sayede mutu edileceğine, eş, dost ya da akrabalardan alınacak yardımlar ile parasal sorunların sona ereceğine ve aile içerisinde yaşanan gerginliklerin yerini genişliğe bırakacağına delalettir.

Kahve falında köpek mezarı görmek sıkıntısını ve sorununu bölüşeceğine, kötü ya da yetersiz işlerin altına imzasını atmayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında mezar ve köpek görmek zengin için yoksulluğa, çevresinde art niyetli ve kem gözlü kişilerin bulunmayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında mezar başında köpek görmek farklı iş kollarına ulaşacağına, maddi yükümlülüklerinin azalacağına delalet eder.

Kahve falında mezarda köpek görmek daima secde ve şükür edeceğine, biraz olsun hafifleyeceğine alamet eder.

Kahve falında mezar üstünde köpek görmek zor ve kötü günlerin geleceğine, yapılan hatalardan ötürü uğranan maddi zararların telafi edileceğine, yeni bir birlikteliğe başlanacağına alamet etmektedir.