Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında tanıdık görmek

Kahve falında tanıdık görmek çok kötü ve üzüntülü bir döneme gireceğine, kendi başına sorunlarını çözmeye çalışacağına, devlet işleri ile ilgili mahkemelik durumlar yaşayacağına ve başının derde gireceğine, sevdiği kişiden hayır ve karşılık bulacağına, hastalıkların şifa bulacağına, borçların kısa bir zaman içinde sona ereceğine, iş hayatında terfi alınacağına, sevilen bir kişi ile birlikte iş hayatına girileceğine alamet eder.

Kahve falında tanıdık gördüyseniz:

  • Sormanız durumunda insanlar size yardım etmekten memnun olabilir.

Kahve falında tanıdık birini görmek rahata kavuşacağına, ferahlayacağına, hafifleyeceğine, alınacak olan bir işte maddi olarak çok zor günler geçirileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında tanıdıklarla sohbet etmek sorunların, sıkıntıların ve musibetlerin çözüme kavuşacağına, yeni insanlar ile tanışıp çok büyük dostluklar kuracağına delalettir.

Kahve falında tanıdığın birini sarhoş görmek sorunların tamamen ortadan kalkacağına, eşi ile dargın olmanın üzüntüsü ile falı kapatan kişinin kendisini başka işlere vereceğine ancak hiçbir şekilde verimli olamayacağına işarettir.

Kahve falında tanıdık birinin sigara içtiğini görmek ev sahibi olacağına, kişinin bugüne değin sürdürdüğü tutumunu değiştirip hayatını mevcut koşullara uygun hale getirmek için uğraşacağına yorulmaktadır.

Kahve falında tanıdık erkek bebek görmek sahip olacağı dünya mallarını alın teri ile hak edeceğine, işlerinin ters gideceğine, çok zor durumlara düşeceğine, attığı her adımda zarara uğrayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında tanıdık insan görmek rakiplerin kazanılacak her başarı sayesinde daha da üzüleceğine ve hayalleri gerçekleştirme yolunda birkaç adım atılacağına, eşi ile arasının açılacağına yorulur.

Kahve falında tanıdığı bir kadınla evlenmek hiç beklemediği bir anda çok büyük miktarda bir paranın eline geçeceğine, eline geçen fırsatları hayırlı ve güzel bir şekilde kullanacağına inanılır.

Kahve falında bir tanıdığını hamile görmek kısa süre içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, aşılamaz ve çözülemez sorunlarının olmayacağına tabir olunur.