Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında fareler öldürmek

Kahve falında fareler öldürmek her geçen gün daha ünlü olunacağına, başarıya giden yollar üzerindeki engellerin kalkacağına, tez zamanda duyulacak hayırlı bir habere, dostları, arkadaşları ve sevdikleri ile bir araya geleceğine, kısmetinin her zaman açık olacağına ve sırtının yere gelmeyeceğine, zor durumlardan çabucak sıyrılacağına ve içinde bulunduğu zararları ve borçları bitireceğine, tatilinin yarıda kalmasından ötürü kızgın ve üzgün bir şekilde sorunla ilgilenmeye başlayacağına ve yorgun olduğu için de kendisini bir türlü içinde bulunduğu sıkıntılı duruma adapte edemeyeceğine, kişinin eşi ile yataklarını ayıracak kadar büyük sorunlar yaşayacağına yorulur.

Kahve falında fareler öldürmek gördüyseniz:

  • Bazı planların, anlaşmaların, sözleşmelerin veya düzenlemelerin dikkatle gözden geçirilmesi gerekiyor olabilir.

Kahve falında tuvalette fare öldürmek zor işlerin altından kalkacağına ve çok uzun bir zamandan beri istediği mevkilere yakın bir zaman içinde geleceğine, hak ettiklerine, hayallerine, beklentilerine ve de amaçlarına kavuşacağına işaret eder.

Kahve falında taşla fare öldürmek sağlık sorunlarının kısa süre içinde tedavi edileceğine, ortaya çok başarılı ve uzun yıllar boyunca unutulamayacak projeler konulacağına delalettir.

Kahve falında fare öldürmek kan görmek işle ilgili olarak bir sorun yaşanacağına, zahmetli bir işle uğraşmak zorunda kalınacağına, zor zamanlar geçirileceğine, kişinin rahat edeceğine ve daha kolay bir hayata kavuşacağına alamet eder.

Kahve falında fareyi ezerek öldürmek aşk hayatının çok güzel bir hal alacağına, bazı sorunlarla ve sıkıntılarla karşılaşacağına, çaresiz ve yalnız kalacağına, maddi anlamda zarar edeceğine rivayet eder.

Kahve falında fare ve kedi öldürmek fal sahibinin rahat bir nefes alacağına ve böylece maneviyatının da güçleneceğine, ancak daha sonra kendisini toparlaması sayesinde çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok iyi işler gerçekleştireceğine ve alınteri dökerek helal para kazanacağına rivayet eder.

Kahve falında yavru fare öldürmek iş hayatında alınacak zaferler sayesinde rakiplerin geride bırakılacağına, zorlukların baş göstereceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında fare öldürmeye çalıştığını görmek hastalıkların haneden uzak olacağına, ele geçen fırsatların heba edileceğine alamet eder.

Kahve falında evinde fare öldürmek sorunlarının ve sıkıntılarının kısa süre içinde gittikçe artacağına, doğru arkadaşlıklar, dostluklar kurduğu için işlerini daha şevkle yapacağına rivayet etmektedir.