Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bakımlı görmek

Kahve falında bakımlı görmek çok büyük üzüntüler yaşayacağına, takıntılı bir kişi ile bir ortaklık kurulacağına, toplumda önde gelen sayılı insanlardan olacağına, saygınlığının artacağına ve aldığı zaferlerle dikkat çekeceğine, düşülmüş olan zor bir durumdan çok rahat bir şekilde çıkılacağına, işlerin bir anda azalacağına, ama daha sonra gösterilecek sabır ve azim sayesinde her şeyin yoluna gireceğine, ummadığınız bir yerden elinize mal geleceğine, kendisini çok büyük sürprizlerin beklediğine ve yakın bir zamanda çok şaşıracağına, yeni iş yerleri açacak ya da işini büyütecek güce kavuşacağına yorulmaktadır.

Kahve falında bakımlı gördüyseniz:

  • İşleri daha da hızlandırmak çekiciliğinizi kullanmanız gerekebilir.

Kahve falında kendini bakımlı görmek maddi olarak büyük bir kayıp verileceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından arınacağına, üzüntülerinden ve endişelerinden kurtulacağına ve hastalığından tamamen kurtulup rahata ereceğine tabir olunur.

Kahve falında bakımsız ev görmek yokluk nedir bilmezken kıt kanaat yaşamayı öğrenmek zorunda kalacağına, maharetli bir kişi ile evlenileceğine, rahat bir hayat yaşanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında birini yoğun bakımda görmek eşi ve çocukları ile uzun ve sağlıklı bir ömür yaşayacağına, kendisine yatırım getirecek işlerden istediği sonucu alamayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında bakımsız mezar görmek ferahlığa çıkacağına ve çözümsüz kalmış problemlerin çözümleneceğine, çok hayırlı çalışmalara imza atarak büyük kazançlar elde edeceğine delalet eder.

Kahve falında bakımsız eve taşınmak zorlukların ve zorunlulukların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, ne yazık ki sonunda da muvaffak olamayacağına delalettir.

Kahve falında yüzüne bakım yapmak daha iyi şartlarda yaşama imkânına kavuşacağına, maddi açıdan çok rahat ve hayırlı yerlere gelineceğine yorulur.

Kahve falında birinin yoğun bakımda olduğunu görmek iş hayatının daha kolay ve güzel olacağına, gerçekleştireceği bazı çalışmalar sayesinde kazancının epey artacağına işarettir.

Kahve falında yoğun bakımda yattığını görmek yapılan hataların tekrarlanmayacağına, huzurlu ve sıcak bir yuvaya kavuşacağına yorulmaktadır.