Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında karanlıkta namaz kılmak

Kahve falında karanlıkta namaz kılmak kişinin çoğu kendi davranışlarından kaynaklanan bu durum için çözüm bulmak yerine kabullenip kendini daha da geri çekeceğine, peşinden koştuğu bir işle ilgili olarak çok güzel gelişmeler yaşanacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde büyük paralar kazanacağına, yanlış davranışı olanları uyararak, ikinci bir şans vereceğine, bir sebeple sırada bekleyen işlerin erteleneceğine, projelerin çok hayırlı ve güzel sonuçlar vereceğine, aile bireyleri arasındaki sorunların çözüm bulacağına, aile içinde anlaşmazlıklar yaşayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında karanlıkta namaz kılmak gördüyseniz:

  • İyi gitmeyen şeyler varsa, ısrarla bağlı kalmak doğru olmayabilir.

Kahve falında karanlıkta namaz kıldığını görmek yüzünün güleceğine, sağlığının yerine geleceğine, hayatının güzelliklerle dolacağına, yine de bildiği yoldan ve dürüstlükten şaşmadan hareket edeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında karanlıkta namaz kılmak büyük bir zarar göreceğine ve çok büyük bir hayal kırıklığına uğrayacağına, başarılarının devamlı olacağına, sorunlarının, sıkıntılarının ve dertlerinin biteceğine delalet etmektedir.

Kahve falında karanlık odada namaz kılmak maddi olarak çok büyük sıkıntılar çekileceğine, bu sıkıntıların ve sorunların çözümü için bir kişiden yüklü miktarda borç para alınacağına, sorun yaratan durumların ortadan kalkacağına, falı kapatan kişinin kendi işine sahip olacağına, yeni bir ev alınacağına, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, işlerin yoluna gireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında tövbe namazı kılmak zorlukları yakın bir zamanda aşacağına, mallarının ve parasının artması sayesinde zenginliğinin de çoğalacağına inanılır.

Kahve falında insanlarla namaz kılmak daha keyifli hale geleceğine ve nasibinin de artacağına, galibiyetlerinin de çoğalacağına yorulmaktadır.

Kahve falında yatağın üzerinde namaz kılmak çarelere ve çözümlere ulaşılamayacağına, yanlış seçimler yapacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ateşte namaz kılmak dost ve akraba ile bir soruna çözüm bulunacağına, kafa olarak daha rahat edileceğine inanılır.

Kahve falında sevgilisinin namaz kıldığını görmek toplum içinde kendine saygıdeğer bir yer sağlamak, ancak beklenen kişinin henüz gelmediğine, belki de uzun bir dönem boyunca gelmeyeceğine işaret eder.