Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında birinin arkasında namaz kılmak

Kahve falında birinin arkasında namaz kılmak üzücü haberler alacağına, daha sonra çektiği cefanın, doyasıya sefasını süreceğine, rahat edeceğine, güzel bir hayatı olacağına, sevinçli ve güzel günler göreceğine, maddi açıdan büyük atılımlar yapacağına, çok yakın bir zaman içinde çok hayırlı bir işe gireceğine, bu iş sayesinde çok hayırlı ve mutlu günler geçireceğine, uzun yıllardan beri hayal ettiği ve çok büyük arzu duyduğu şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına, gidilen yolda karşılaşılan engellerin aşılacağına, diğer hayallerini ve isteklerini gerçekleştirmek için cesaret vereceğine, kısmetinin kendinden yana olacağına, yüzünün güleceğine, umutlarının biteceğine yorulmaktadır.

Kahve falında birinin arkasında namaz kılmak gördüyseniz:

  • İlişkinizi daha iyi bir hale getirmek için sevdiğiniz kişiye bir sürpriz yapmaya çalışın.

Kahve falında kıbleye arkasını dönerek namaz kılmak işlerin büyüyeceğine, uğursuz ve olumsuz olayların unutulacağına işarettir.

Kahve falında erkeğin arkasında namaz kılmak dost ya da akrabalardan birisinin vereceği destek sayesinde de işlerin daha iyi bir hale getirileceğine, çok büyük başarılar kazanarak çok iyi yerlere gelineceğine ve çok saygın bir kişi olunacağına yorulmaktadır.

Kahve falında mürşidin arkasında namaz kılmak güzel huylarının değişeceğine, daha sonra insanların desteğini alarak resmi kurumlardan birinde ülkesi için çok önemli bir göreve getirileceğine tabir olunur.

Kahve falında imam arkasında namaz kılmak çok büyük bir işe girileceğine, bu işte üçkağıtçı ve uyanık geçinmeye çalışan bir kişi ile sorun yaşanacağına, ferah bir hayat yaşarken bir anda dara düşüleceğine tabir olunur.

Kahve falında kadının arkasında namaz kılmak zararlı bir işin ortasında kalınacağna, aşılan engellerin tekrar başgöstereceğine, haklı olunan bir olayda haksız duruma düşüleceğine ve adım atılan işte ortaya konulmuş olan çalışmanın kötü bir olayla yarıda kalacağına, hiçbir eksiğinin kalmayacağına alamet eder.

Kahve falında başbakanın arkasında namaz kılmak önün açılacağına, huzur ve mutluluk bulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında ölünün arkasında namaz kılmak bir hastalıktan kurtulunacağına, hiç istemediği işlere gireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında kıbleye arkası dönük namaz kılmak sıkıntıların içinden rahat bir nefes alınacağına, bol kazançlı ve hayır dolu bir işe girileceğine, verilen emeklerin karşılığının fazlasıyla alınacağına, zahmetli bir işin alınacak yardımlar sayesinde kolayca nihayete erdirileceğine alamet etmektedir.