Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında korkudan kaçmak

Kahve falında korkudan kaçmak çocuklarının ve torunlarının daima dizinin dibinde yaşayacaklarına, onlarla doyasıya ve uzun vakit geçirme mutluluğuna ve şansına nail olacağına, iş hayatı içerisinde çeşitli atılımlar yapacağına, yaşam standartlarının da yükseleceğine, kötü günlerinde veya sıkıntılarında gözünü kapatıp bu insanlara rahatlıkla güvenerek hareket edeceğine, güvenliğinden vazgeçeceğine, falı kapatan kişinin ihtiyaçlarını yeterli oranda karşılayamayacağına ve zor günler geçireceğine, ancak fal sahibinin, iş hayatı ve aile hayatı ile ilgili çok büyük bir azim göstererek çok büyük kazançlar elde edeceğine, sevilen bir kişinin işlerinde gereken desteğin verileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında korkudan kaçmak gördüyseniz:

  • Yakınlarınızın size bir süprizi olabilir.

Kahve falında attan korkup kaçmak hayattan hiç zevk alamaz olacağına, kem gözlere geleceğine, birçok iş kapısının açılacağına işaret eder.

Kahve falında korkup kaçmak saklanmak uzun zamandan beri taşınan umutların yaşanacak olaylar yüzünden yıkılacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulup rahata ereceğine alamet etmektedir.

Kahve falında korkuyla kaçmak sofrasının hiçbir zaman aşsız kalmayacağına, kendisine zenginlik getirecek yatırımlar yapacağına işaret etmektedir.

Kahve falında inekten korkup kaçmak hayallerin yakın bir zaman içinde gerçeğe döneceğine, yaşanan bir sağlık sorununun şifa bulacağına, iş konusunda parmakla gösterilecek bir yönetici haline geleceğine rivayet eder.

Kahve falında yılandan korkup kaçmak hayatının kolay ve güzel geçeceğine, güvendiği kişilerin kendisini yarı yolda bırakabileceklerine ve fal sahibi için belki de kabus gibi geçecek şanssız bir dönemin yaşanacağına rivayet eder.

Kahve falında korkup birinden kaçmak kötü günlerde elini kolunu bağlayıp, ağlayıp sızlayacak kadar acizlik içinde olmaya izin vermeyeceğine ve hep çaba gösteren kimse olacağına, sorunlarla ve tartışmalarla dolu bir döneme girileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında korkudan kaçmak üzüleceğine, yıkılacağına, ailesine daha çok zaman ayıracağı gibi, işlerini evlatlarına veya çok güvendiği insanlara emanet ederek dinlenmek isteyeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında birilerinden korkup kaçmak kazanacağı paralar sayesinde aile hayatında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, bir miras kavgasının araya giren aile büyükleri sayesinde mahkeme kapısına gidilmeden çözüme kavuşacağına işarettir.