Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında mavi yüzlü adam görmek

Kahve falında mavi yüzlü adam görmek bir sebeple uzak durması gerektiğine ve kendisini kötü olayların içinde huzursuz bir şekilde bulabileceğine, azim ve sabırla çalışarak çok iyi işler ortaya konacağına, yapılan işlerde büyük başarılar elde edileceğine, çok büyük başarılara imza atacağına, iyileşeceğine, hayatın şimdiye kadar bilmediği, görmediği ve yaşamadığı güzellikleri ile karşılaşacağına, istediği işi yapmak için karşısına hayırlı kapılar açılacağına, işlerinde çok sıkıntı çekeceğine, sevilen bir kişinin düştüğü sıkıntıdan kurtulması için yardım edileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, kendisini daha rahat hissedeceğine rivayet eder.

Kahve falında mavi yüzlü adam gördüyseniz:

  • Genel zamanların aksine, hiçbir gerçek dost doğruyu işitmek istemiyor olabilir.

Kahve falında mavi yüzlü adam görmek el attığı işlerde çok büyük mutluluklar yaşayacağına, elinden gelen her türlü yardımı göstererek pek çok hayır duasına kavuşacağına yorulur.

Kahve falında mavi sakallı adam görmek uzun zaman önce yapılmış ve sürekli vicdan azabı çekilmesine sebep olan şeylerden ötürü fal sahibinin tövbe istiğfar edeceğine, sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına, müjdeli haberler alacağına ve hayal olarak kalacağını sandığı planlarını gerçekleştireceğine işaret eder.

Kahve falında mavi takım elbiseli adam görmek toplumun önde gelen kişileri arasına gireceğine, dertlerin ağırlığından kurtularak kuş gibi hafifleyeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında mavi gözlü bir adam görmek kendisini çekemeyen insanların kurduğu tuzaklardan kurtulacağına, dertlerinin ve sorunlarının biteceğine delalettir.

Kahve falında mavi adam görmek eksik olan yanının tamamlayacağına ya da kendisini yetersiz gördüğü bir konuda geliştireceğine, sıkıntıların ve dertlerin son bulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında mavi gözlü adam görmek moralinin ve sağlığının da bozulacağına, işlerin de yolunda gideceğine tabir olunur.

Kahve falında nur yüzlü yaşlı adam görmek ağız tadının, keyfinin ve huzurunun kaçacağına, bazı çalışmaların büyük kazanç sağlayacağına yorulur.

Kahve falında derisi yüzülmüş adam görmek ancak daha sonra ortaya çıkacak ve falı kapatan kişinin zor zamanlar geçirmesine ve aile hayatı içinde çok sıkıntılı ve zor durumlar ile karşılaşmasına sebep olacak olaylar yaşayacağına, birçok kişiden borç alıp sorunları gidermeye çalışacağına yorulur.