Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında mezar görmek

Kahve falında mezar görmek hiç beklenmedik bir durumla yüzleşileceğine, aile bireylerinin de içinde olacağı ve büyük emek vereceği bir iş kurulacağına, hastalıkların biteceğine, gözyaşının dineceğine ve falı kapatan kişinin kötü şansının yakasını artık bırakacağına, kötü yollara gireceğine, zor zamanlar yaşanacağına, dertlerin çözüme kavuşacağına, bir sebeple yakın bir zaman içinde bir rahatsızlığa yakalanacağına, iş hayatında da çok büyük başarılar kazanacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine işarettir.

Kahve falında mezar gördüyseniz:

  • Planlardaki değişiklikler ya da başkalarına bağlı olarak planlarınızı değiştirmek zorunda kalmanız moralinizi bozabilir.

Kahve falında mezara toprak attığını görmek kısmetlerin ve işlerin açılacağına, rahat bir hayata başlayacağına delalet eder.

Kahve falında gece mezarlıkta gezmek iş hayatında çok büyük başarılara imza atacağına, bir sebeple bu durum için çeşitli önlemler alacağına inanılır.

Kahve falında mezarın içinde ışık görmek büyük sabır göstererek ve çok emek vererek işlerini yoluna sokacağına, karşısına çıkacak bazı kötü kişiler yüzünden işlerinin sekteye uğrayacağına, el attığı birçok işte zarar edeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında ölmüş birini mezardan çıkarmak rahata kavuşmaya, yapılacak olan bir ortaklığın büyük bir ün getireceğine işaret eder.

Kahve falında eşinin mezar taşını görmek tartışmalı bir işe girileceğine, bulunan mevkinin kaybedileceğine, boş yere korku duyulacağına inanılır.

Kahve falında ölüyü mezara gömmek helal kazanç elde edileceğine, büyük paralar kazanılacağına, aile hayatı ile ilgili çok güzel adımlar atılacağına işarettir.

Kahve falında mezardan ses geldiğini görmek hasretle sarılacağına ve ayrı kaldığı yılların özlemini gidereceğine, rahata kavuşacağına ve keyfini süreceğine alamet eder.

Kahve falında mezarlıklar görmek kişinin gönül hoşluğuna kavuşacağına, kızına daima sahip çıkacağına yorulur.