Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında az kar görmek

Kahve falında az kar görmek çalışma hayatında çok iyi bir noktaya gelineceğine ve tecrübesiz bir kişiye akıl hocalığı yapılacağına, hayatının bir anda olumlu bir yönde değişme göstereceğine, kendisini iyi hissetmesine vesile olacak çarelere ve çözümlere kavuşacağına, epey bir zamandan beri uzakta olan ve çok büyük bir özlem duyulan kişinin yakında döneceğine, olaylar karşısında hiçbir zaman fevri davranmayacağına, rahatsızlık yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, sıkıntılarını bu sayede çözeceğine, maddi durumunuz kötüyse kısmetlerinizin artacağına delalet eder.

Kahve falında az kar gördüyseniz:

  • Duygusal konularda evli ya da beraberliği olan Boğalar ilişkilerinde apayrı bir canlıllık hissedebilirler.

Kahve falında kocaman kar görmek sevdiği bir kişi ile girdiği büyük bir çalışma içinde çok hayırlı kişiler tanıyacağına, sıkıntı yaşasa da kimseye belli etmeyeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında kar ve koyun görmek atılacak adım sayesinde çok daha profesyonel bir ortama gireceğine, iş için çekilen ve yaşanan sıkıntılardan ötürü bir türlü ödenemeyen borcun kısa bir zaman içinde ödeneceğine yorulmaktadır.

Kahve falında yazın ortasında kar görmek hem aile hayatında hem de iş hayatında çok sıkıntılı durumlara düşeceğine, arkadaş ilişkilerinde küslüklerin, kırgınlıkların, alınganlıkların hasıl olacağına işaret eder.

Kahve falında kar yağarken ağlamak eline geçen paranın sıkıntılarını gidermeyeceğine, elini attığı işleri istediği şekilde nihayetlendireceğine, gözünde ve içinde hiçbir şeyin kalmayacağına inanılır.

Kahve falında mevsimsiz kar görmek çok büyük zorluklar atlatacağına,  daha sonra yapılacak çalışmalar ve girilecek projeler ile çok büyük kazançlar elde edileceğine, hanesinde rızkın, nimetin ve kazancın artacağına, hem ruhsal hem de bedensel olarak iyileşme kaydedeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında kar ve yol görmek sorunları omuzundan atarak hafifleyeceğine, helal olan ekmeğe, makbul olan mallara kavuşacağına, kendisine önemli oranda kazanç getirecek işlere gireceğine rivayet eder.

Kahve falında anne karnındaki bebeğin konuştuğunu görmek işlerine yeni işler katacağına, gelişeceğine tabir olunur.

Kahve falında kar adam görmek yaşanan büyük sorunlar ve sıkıntılardan sonra çok daha büyük sorunlar ile uğraşmak zorunda kalınacağına, yardım istenen kişilerin yardım eli uzatmayacağına, ağır bir hastalık ile baş etmek zorunda kalınacağına ve bu sebeple aile hayatının da bozulacağına, yaşanacak tatsızlıklar yüzünden zor zamanlar geçirileceğine, kardeşler arasında bazı sürtüşmeler yaşanacağına alamet etmektedir.