Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında tekrar okula gitmek

Kahve falında tekrar okula gitmek uzun zaman boyunca bu durumla uğraştıktan sonra çok zor bir işe gireceğine, eş, dost ya da akrabalarından bazılarının vereceği destek sayesinde çok büyük bir atılım yapacağına, hayatının da güzellikler içinde geçeceğine, sevilen kişiler ile kurulan iş ortaklığı sayesinde iş dünyasında çok iyi bir noktaya gelineceğine, sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, sevdiği kişilerden büyük ihanetler göreceğine ve kurduğu hayallerin bir bir yıkılacağına, sevilip sayılacağına, hayırlı kişiler ile büyük bir ortaklık kuracağına, daha fazla zenginlik elde etmek için de hak olmayan kararları uygulayacağına, aynı zamanda karşısına birçok kısmet çıkacağına ve bu iki durum sayesinde sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına tabir olunur.

Kahve falında tekrar okula gitmek gördüyseniz:

  • yanlız bir plan varsa onu ertelemenize neden olabilir.

Kahve falında tekrar okula gitmek ortaya koyduğu projelerin kıskanan kişiler tarafından kötüleneceğine, birlikte kâh ağlayacağına rivayet eder.

Kahve falında okula tekrar başlamak her geçen gün daha çok kazanç elde edeceğine, büyük adımlar atacağına, kişinin bu duruma hazırlıksız yakalanacağına tabir olunur.

Kahve falında tekrar okula gittiğini görmek kişinin alim olacak kadar ilim ve fenne önem vereceğine, rahat ve güzel günlere sahip olunacağına alamet etmektedir.

Kahve falında tekrar okula başladığını görmek her zaman iyilikleriyle anılacağına, kötü kişilerle karşılaşarak onların gazabına uğrayacağına işaret eder.

Kahve falında tekrar okula başlamak birçok kişi için zor olduğu söylenen bir çalışmada büyük kazanç elde edileceğine, diğer hayallerini ve isteklerini gerçekleştirmek için cesaret vereceğine yorulmaktadır.

Kahve falında tekrar askere gideceğini görmek iş konusunda da yeni bir atılım yapmak için niyetlenileceğine, bir sağlık sorunu konusunda tedavi amaçlı bir yolculuğa çıkılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında tekrar askere gitmek fal sahibinin bir anda başkalarının işine karışmak suretiyle hiç istemediği bir duruma düşeceğine, kariyerini her şeyden ön planda tutacağına işaret eder.

Kahve falında tekrar tekrar askere gitmek iş hayatında rakip olduğu kişileri girecekleri rekabette yenilgiye uğratacağına, aile hayatında ve iş hayatında çok güzel günler görüleceğine, yakın çevre içindeki bir kişi ile bir gönül ilişkisi yaşanacağına yorulur.