Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bellek görmek

Kahve falında bellek görmek gelecekte de darlık çekilmeyeceğine, ana baba duaları sayesinde hayat içerisinde hem çok saygın ve hem sözü geçen bir kişi olunacağına, iş dünyasında iyi bir yere gelineceğine, musibetlerin bir bir ortadan kaldırılacağına, daha sonra yolda karşısına çıkacak bazı engellerden ötürü tökezleyeceğine, işlerinin bu yüzden aksayacağına, beklenmedik bir anda gelecek bir miras haberi ile çok mutlu olunacağına, başının belaya girmeyeceğine, can sıkıntısı yaratan ve sorun çıkartan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, fal sahibinin sadece iyi olmaktan ve şifa bulmaktan başka bir şey düşünmeyeceğine tabir olunur.

Kahve falında bellek gördüyseniz:

  • Saygı duyulmak, dikkate alınmak veya sevilmek istiyorsanız maddi olanaklarınızı seferber etmenin dışında şeyler yapmalısınız.

Kahve falında flash bellek görmek sermayesinin boşa gideceğine, eşinin ve çocuklarının kendisi için makbul ve hayırlı kimseler olacağına işarettir.

Kahve falında flaş bellek görmek kişinin duygusal açıdan kendisini çok iyi hissetmesine neden olacak ilişkiler içinde olacağına, rakiplerin kazanılan başarılar sayesinde üzüntüye uğratılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında bellek görmek büyük bir mala sahip olacağına, çok hayırlı ve iyi mevkilere geleceğine işarettir.