Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında maç sonucu görmek

Kahve falında maç sonucu görmek herkesin ilgisinin çekileceğine, zalim ve kötü kişiler ile büyük tartışmalar yaşanacağına, karşısına uğur getirecek olan kişileri çıkaracağına, eşinden ve çocuklarından da her zaman sevgi ve saygı göreceğine, işlerindeki karın artacağına, ortaya konulan bir çalışmaya zarar vereceğine, kendisini büyük bir boşluk içinde bulacağına ve kazancının ister istemez düşeceğine, hafifleyeceğine, sırtındaki yükten kurtulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında maç sonucu gördüyseniz:

  • Kendinizde veya özel yaşamınızda bazı değişiklikler yapabilirsiniz.

Kahve falında maç sonucu görmek kişinin de üzgün ve mutsuz olacağına, aksiliklerin peşini bırakmayacağına, maddi zararının gittikçe büyüyeceğine işaret eder.

Kahve falında bir maçın sonucunu görmek hayallerde değişiklikler olacağına, sahip olunan mal varlıklarına yenilerinin ekleneceğine, kendi alanında çok aranılan ve beğenilen bir kişi olacağına işaret eder.

Kahve falında sınav sonuçlarını öğrenmek maddi durumun düzeleceğine, çok pişmanlık duyacağına delalet eder.

Kahve falında sbs sonucu görmek kendisini çok iyi hissettirecek, yüceltecek ve gururlandıracak sözler duyacağına, böyle üzücü ve kötü durumlara düştüğü için kendisine çok kızacağına işaret etmektedir.

Kahve falında sınav sonucunu iyi görmek hiç istemediği olaylar ile karşılaşacağına, işlerini yoluna koyarak ailece mutlu günler geçireceğine rivayet eder.

Kahve falında laboratuvar sonucu görmek sağlık ve hayır getireceğine, bir sebeple etrafındaki bazı insanlardan ağır eleştiriler alacağına delalettir.

Kahve falında elektrik çarpması sonucu ölmek fal sahibinin deyim yerindeyse ayaklarının yerden kesileceğine, kendisini yeniden doğmuş gibi hissedeceğine, sosyal hayatında ve iş hayatında neredeyse farklı bir kişi olarak görüleceğine ve çok büyük bir sevince kapılacağına işaret eder.

Kahve falında sınav sonuç belgesini görmek yaptığı kötü ve zalimce şeylerden pişman olacağına, özür dileyerek bazı insanların gönüllerini almayı başaracağına inanılır.