Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kabeye doğru namaz kılmak

Kahve falında kabeye doğru namaz kılmak hastalığı ya da endişe duyduğu herhangi bir durum varsa eğer Allah’ın izni ile düzeleceğine ve çok hayırlı bir kariyere sahip olacağına, kendisine fayda getirecek işlere atılacağına, günü birlik kazanç elde edeceğine, geçiminin ve gelirinin sürekli olmayacağına, maddi anlamda çok zorlanacağına, bugüne kadar aldığı aile desteğinden mahrum kalacağına, aile bireyleri sayesinde işlerinin açılacağına, içine düşülen çıkmazdan kurtuluşa erilemeyeceğine, zengin bir hayat sürüleceğine delalettir.

Kahve falında kabeye doğru namaz kılmak gördüyseniz:

  • Tecrübelerinizden faydalanarak evinizi veya işinizi ilgilendiren konuları daha kolay ele alabilirsiniz.

Kahve falında kabeye doğru namaz kılmak donanımlı ve çağdaş bir insan haline geleceğine, geçim derdinin biteceğine, şansının ve kısmetinin açılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kıbleye doğru namaz kılmak özlemlerinin ve arzularının gerçekleşeceğine, böylesine güzel gelişmelerle karşılaşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kuzeye doğru namaz kılmak ortaya bazı projeler koyacağına, yardıma ihtiyaç duyacağına, olanaksızlıklarla mücadele eder hale geleceğine tabir olunur.

Kahve falında güneşe doğru namaz kılmak kimseye bu konuda ödün vermeyeceğine, sevinçli haberler geleceğine rivayet eder.

Kahve falında doğuya doğru namaz kılmak çevresindekileri kıracak hatta kaybedecek kadar büyük laflar edeceğine, kişinin eline daha fazla gelir geçeceğine işarettir.

Kahve falında güneye doğru namaz kılmak ele geçen fırsatların çok doğru ve kazançlı bir şekilde kullanılacağına, bir sebeple fal sahibinin tekin olmayan kişiler ile sorun yaşayacağına ve bu sorun yüzünden aradaki bağların epey bir gerileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında denize doğru namaz kılmak çok büyük işler gerçekleştireceğine, garanti olacak nimete ve kazanca kavuşacağına, hayatı boyunca bir daha fakirlik ve yokluk görmeyeceğine işarettir.

Kahve falında batıya doğru namaz kılmak sevdiği kişilerden bazı konularda ihanet göreceğine, eline geçen fırsatların boşa çıkacağına, işlerin çok yakın bir zaman içinde çözüme kavuşmasına yardım edeceğine rivayet eder.