Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kuzen görmek

Kahve falında kuzen görmek daha dirayetli ve daha güçlü olarak hayata daha sıkı sarılacağına, evliliklerin bitme noktasına geleceğine ve büyük üzüntüler yaşanacağına, tamamen içine kapanacağına, hedeflerinin ve hayallerinin gerçekleşeceğine, ticaretten yana şansının yaver gideceğine ve kendisini çok memnun edecek gelişmeler olacağına, büyük bir üzüntü yaşayacağına, şifaya, çareye ve çözüme ulaşacağına, böylece kendini rahatlamış, hafiflemiş, mutlu ve deyim yerindeyse adeta yeniden doğmuş gibi hissedeceğine, fakirlik yaşayacağına, günü birlik kazanç elde edeceğine, geçiminin ve gelirinin sürekli olmayacağına rivayet eder.

Kahve falında kuzen gördüyseniz:

  • Karşı cins ilişkileriyle ilgili bazı beklentilerinizin boşa çıkması mümkündür.

Kahve falında kuzeniyle sarılmak dargın kişilerin kısa süre içinde barışacağına, sırtının yere gelmeyeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında kuzenimizi görmek mutluluğunun ve başarısının bir gün ya da bir an olmayacağına, doğru yolda dürüstçe ilerlediği takdirde bir ömür süreceğine, kendisini çok şanssız ve kısmetsiz olarak göreceğine alamet eder.

Kahve falında kuzenle birlikte olmak hayatına kaldığı yerden çok daha güçlü şekilde devam edeceğine, işlerin çok hızlı bir şekilde büyüyeceğine delalet eder.

Kahve falında kuzeninin nişanlandığını görmek üzüntü ve endişelerinin çok kısa bir zaman sonra yerini huzur ve mutluluğa bırakacağına, bolluğa, berekete, kişinin kafasının rahat edeceğine, gönlünün ferahlayacağına alamet eder.

Kahve falında kuzen öldürmek elinde bulundurduğu imkânlar ile işlerinde iyi yerlere geleceğine, alınan borçların ve çekilen kredilerin kısa sürede ödeneceğine, aile bireyleri ile bir soruna karşı ortak çözüm bulunacağına işaret etmektedir.

Kahve falında erkek kuzenimi görmek sevdiği kişiler ile çok rahat ve huzurlu bir hayata sahip olacağına, herhangi bir sağlık sorunu yaşamayacağına, varolan sorunlarının sona ereceğine, günaha gireceğine delalet eder.

Kahve falında kuzeniyle tartıştığını görmek dostları ve komşularıyla da koyu muhabbette olacağına ve onlarla hep iyi geçineceğine, yapılan bir yardım sayesinde rahat bir nefes alan ve işlerini düzene sokan bir arkadaşın destek olacağına işarettir.

Kahve falında kuzenin sevgilisini görmek çok büyük kazançlar elde edip iyi yerlere geleceğine ve başarılı bir kişi olacağına, güvenilir kişilerle yola çıkılacağına yorulmaktadır.