Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında teyze yemek

Kahve falında teyze yemek istenen herşeye sevilen kişilerin destek vermesi sayesinde kavuşulacağına ve huzur içinde mutlu ve sağlıklı bir yaşam sürüleceğine, çok büyük tartışmalara ve çekişmeler yaşayacağına ve aile arasında zaman zaman sürtüşmeler meydana geleceğine, sıkıntı yükleneceğine, haksızlığa ve iftiraya uğrayacağına, beklenen mirasın alınacağına, ağız tadından, keyfinden ve neşesinden olacağına, çocukluktan beri hayali kurulan ve her zaman çok istenen şeylere ulaşılacağına ve çok güzel ve hayırlı bir hayat sürüleceğine, müjdeli ve hayırlı haberler alınacağına, çarelere kavuşacağına işarettir.

Kahve falında teyze yemek gördüyseniz:

  • Güçlü durmanız durumunda sizi kötü duruma düşürmeye çalışan kişilerin önüne geçebilirsiniz.

Kahve falında teyze yemek iş konusundaki pozisyonunu iyileştirmek için çok daha fazla çaba harcayacağına, o arkadaşından büyük yardımlar alacağına işaret eder.

Kahve falında teyze kızına aşık olmak insanların öğütlerini dinlemeden yaşanacağına, çok büyük destek vereceğine ve zarara girmesine engel olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında teyzeye bağırmak yaşadığı sıkıntılı durumların son bulacağına, manevi olarak da yıpranacağına delalet eder.

Kahve falında anneyi ve teyzeyi görmek dileklerinin de kabul olacağına, ilgi duyduğu, zevk aldığı ve yetenekli olduğu işlerde o kimselerle önemli projeleri gerçekleştireceğine böylece amaçlarına nail olacağına işarettir.

Kahve falında teyzenin eşini görmek hayal edilen herşeye kavuşacağına, işini kaybedeceğine ve ailesi ile arasının açılacağına delalet eder.

Kahve falında yaşlı bir teyzeye yardım etmek attığı her adımı düşüneceğine, işlerini tek başına yöneteceğine inanılır.

Kahve falında teyzeyle öpüşmek sevdiği kişiler ile çok büyük bir işe gireceğine, iyiliğin ve hayrın kendisini her daim bulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında teyze ve kızını görmek önüne aksiliklerin ve engellerin çıkmayacağına, kötü bir melanetin uzun süre peşinde olacağına inanılır.