Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında eşinin başka birinden çocuğu olduğunu görmek

Kahve falında eşinin başka birinden çocuğu olduğunu görmek sevgililer arasında yaşanan tartışmaların çözüm bulacağına, geleceğinin parlak ve güzel olacağına, çok farklı bir kişi olacağına, her şeyin bir anda olumlu şekilde ilerlemeye başlayacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını bu şekilde ortadan kaldıracağına, sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve büyük atılımlar gerçekleştireceğine, iş tekliflerinin bıçakla kesilir gibi kesileceğine, maddi ve manevi olarak rahata kavuşacağına, sahip olduklarını başkaları ile de paylaşması sonucunda her zaman daha da bereketli bir hayat süreceğine yorulur.

Kahve falında eşinin başka birinden çocuğu olduğunu gördüyseniz:

  • Abartılı tavırlardan veya aşırılıklardan uzak durulmaması risk almak anlamına gelebilir.

Kahve falında eşinin başka kadından çocuğu olduğunu görmek arzu ve isteklerine kavuşacağına, ne zaman başı sıkışsa pervane gibi çevresinde dönen insanlar olacağına alamet eder.

Kahve falında eşinin başka çocuğu olduğunu görmek para sıkıntısı çekmeyeceğine ve rahatının yerinde olacağına, rakipleri yakın bir zaman içinde yenilgiye uğratmaya delalettir.

Kahve falında eşinin başka birinden çocuğu olduğunu görmek güzel vakit geçireceklerine, eskileri yadedeceklerine, sevilen kişiler ile güzel çalışmalar yapılıp başarılar kazanacağına, zenginlik elde edeceğine ve çevresindekilere göre hedefi on ikiden tutturacağına rivayet eder.

Kahve falında eşini başka biriyle evlendiğini görmek evlilik yolunda olanlar için sürecin istedikleri gibi sakin ve güzel geçeceğine, para sıkıntısından kurtulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında eşini başka kadınla aldatmak yeni çalışmalara ve projelere imza atacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine, aile içinde büyük bir huzur ve mutluluk duyulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında eşinizi başka kadınla görmek uzun zamandan beri ters giden işlerinin kısa sürede eline geçen fırsatları iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde çok güzel gelişmeler yaşayacağına, zarar etmeyeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında eşinin başka kadınla ilişkiye girdiğini görmek her zaman şükrederek, başına gelenleri tevekkül içinde karşılayarak ve Allah’ın emirlerine karşı gelmeden yaşayacağına, kapanan kapıların açılacağına, sevinçli ve güzel günler yaşanacağına, sağlık sorunlarının şifa bulacağına, hayırlı ve güzel bir döneme girileceğine tabir olunur.

Kahve falında eşini başka kızla görmek eğitim hayatında büyük atılımlar yapılacağına, kalp kırmayacağına inanılır.