Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kuzen dövmek

Kahve falında kuzen dövmek uzaktan gelen çok büyük ve sevindirici bir haberden dolayı mutluluk gözyaşları döküleceğine, çok rahat bir döneme gireceğine, fal sahibi eğer bekâr birisi ise yakın hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ama evli birisi ise çok büyük bir mutluluk yaşayacağına, yaptığı işin eskisinden de çok ilgi göreceğine, müşterilerinin sıraya girecek kadar çoğalacağına, başarının adım adım yaklaşacağına, çok daha iyi yerlere geleceğine, hayırlı bir yuva kurulacağına, rahatsızlık yaratan bir işin çözüm bulacağına, kötü bir kişinin yaptığı üçkağıtlardan ötürü pişman olacağına, kırgınlık yaşanan bir kişi ile barışılacağına ve üzüntü duyulan bir olayın düzeltileceğine, çok başarılı işler ortaya koymaya devam edeceğine alamet eder.

Kahve falında kuzen dövmek gördüyseniz:

  • Farklı kültürlere, yaşam tarzlarına veya felsefelere ilgi duyabilirsiniz.

Kahve falında kuzenini dövmek zorlukların ve problemlerin atlatılacağına, hayallerin yakın bir zaman içinde gerçek olacağına delalettir.

Kahve falında kuzen dövmek sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde çözüme ulaştırılacağına, fal sahibinin tehlikeli insanlardan, kazalardan, belalardan, melanetli olaylardan ve musibetten uzak olacağına bu sayede huzurlu, sakin ve sessiz bir hayat süreceğine işarettir.

Kahve falında kuzeniyle tartıştığını görmek sıkıntıların ve zorlukların aşılacağına, uzun zamandan beri kurulan hayallerin kısa süre içinde gerçekleştirileceğine, büyük atılımlar yapılacağına inanılır.

Kahve falında kuzeninin düğününü görmek kalbine dolan huzurla etrafındaki insanlara da huzur dağıtacağına, sorunlarını kolaylıkla atlatacağına işaret etmektedir.

Kahve falında ölmüş kuzen görmek çok mutlu olacaklarına ve çok güzel bir hayat sürüleceğine, kendisine ticaret ve meslek hayatında akıl danışılacak ustalığa ve uzmanlığa erişeceğine rivayet eder.

Kahve falında kuzenini öldüğünü görmek dertleşerek moral bulacağına, aksi takdirde çok üzüleceğine işarettir.

Kahve falında kuzenlerini görmek üzüntülerin sevince dönüşeceğine ve hastalıkların son bulacağına, dertlerin aşılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kuzenle küsmek ağzı tadının, keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine, maddi ve manevi sorunlarının biteceğine ve hayalini kurduğu hayata her geçen gün daha fazla yaklaşacağına, işlerinde çok sıkıntı çekeceğine delalettir.