Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında biftek görmek

Kahve falında biftek görmek birçok kişinin takdirinin kazanılacağına, mal mülk kazanacağına, afiyette ve keyifte olacağına, etrafındaki insanlara karşı mahcup olacağına, gereksiz ve fazladan harcama yapılaması nedeni ile yokluk çekileceğine bu sebeple de faturaların birikmesine ve ödenemez olacağına, geleceğinin hayır ve güzellik getireceğine, uzun zamandan beri yalnız olmanın verdiği kötü hislerin geçmeye başlayacağına, uzun ve hayırlı bir ömre işarettir.

Kahve falında biftek gördüyseniz:

  • Elinizi kuvvetlendirmenizi sağlayacak oldukça yaratıcı fikirleriniz olabilir.

Kahve falında biftek kızartmak uzun zamandan beri beklenen bir haber geleceğine ve zorlukların daha kolay şekilde aşılacağına, ardından sevinçli bir haber alınacağına yorulur.

Kahve falında biftek görmek yaşanan sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, gelecek olumsuz bir habere veya işlerin ters gitmesine, borçların artacağına delalet eder.

Kahve falında pişmiş biftek görmek zarar gören insanlara yardım edeceğine, parasal sıkıntıların çok büyük olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında pişmiş biftek yemek zor günler geçirileceğine, manevi olarak bir rahatsızlık yaşanacağına, girdiği işlerin çok kısa süre içinde zarara uğrayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında biftek yemek kendisini çok büyük bir mutluluğa götürecek bir konuda adım atacağına, alışveriş yapacağına yorulur.