Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kutular görmek

Kahve falında kutular görmek el üstünde tutulur hale geleceğine, bolluk, bereket, zenginlik ve bolluk içinde olacağına, makbul olan yollardan ayrılmayacağına, manevi olarak kalbin Allah aşkı ile dolacağına, biraz olsun hafifleyeceğine, çok üst mevkilerde bazı kademelere terfi edileceğine, fal sahibinin bir anda başkalarının işine karışmak suretiyle hiç istemediği bir duruma düşeceğine, kırılan kalplerin barışacağına, girilen bir yolda çok doğru bir noktaya girileceğine, maddi sıkıntılardan kurtulup bol kazanç elde edilecek işlerde başarı sahibi olunacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kutular gördüyseniz:

  • Sosyal çevrenizdeki kişilere karşı bazı yaklaşımlarda bulunabilirsiniz.

Kahve falında peynir kutusu görmek ömrü boyunca mutlu olacağına ve maddi sıkıntı çekmeyeceğine, çok uzun bir zaman boyunca aile bireyleri arasında tartışma ve sürtüşmelerin yaşanacağına, çok büyük üzüntüler yaşanacağına, bu durumun iş hayatına da yansıyacağın ve iş hayatında gayet güzel giden çalışmaların durma noktasına geleceğine delalet eder.

Kahve falında siyah kadife kutu görmek ticaretin büyüyeceğine, fal sahibinin geçim derdinin biteceğine, borçlarının da kapanacağına, yönetici veya patron koltuğuna oturacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kutu içinde balık görmek haksızlık ve nankörlük göreceğine, çok üzüleceğine, masumluğunu ispat edene kadar da rahata ve huzura kavuşamayacağına, düşmanına galip geleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında boş ilaç kutusu görmek borçlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, helal lokma yiyerek ve şükür kelimesini dilinden düşürmeyerek hareket edeceğine yorulur.

Kahve falında kutuda para görmek sorunların ve umutsuzluğun geride kalacağına, sağlıkla ilgili bir sorunun başgöstereceğine ve birlikte olunan kişi ile ayrılık yaşanacağına inanılır.

Kahve falında saat kutusu görmek başkalarına borç verecek hale kadar gelineceğine, başarısızlığı karşısında yıkılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kutu içinde yüzük görmek sebepsiz yere bir arkadaşla tartışılacağına, gelişim içine gireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında para kutusu görmek sıkıntılarının ve sorunlarının en kısa zamanda biteceğine, kazancının çok daha fazla olacağına, psikolojik sorunların geride kalacağına yorulmaktadır.