Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında saçı ak görmek

Kahve falında saçı ak görmek ancak daha sonra bir anda her şeyin altüst olacağına, kendi şansını kendi yaratacağına, sıkıntılardan ve sorunlardan başını kaldıramayacağına, bir sebeple hiç olmadığı kadar zor durumlara düşeceğine, sorunlu bir hayat yaşayacağına, bir birlikteliğin sona ereceğine, ailevi sorunlardan ötürü bir türlü üzerinde duramadığı işlere yakın zaman içinde tekrar döneceğine ve bu sayede hem ailevi sorunlarını çözmüş olacağına, biraz nefes alabilecek bir duruma geleceğine ve kendisine yardım eden kişiye çok büyük bir minnettarlık duyacağına, kariyer planındaki basamakların hızlı bir şekilde çıkılacağına işarettir.

Kahve falında saçı ak gördüyseniz:

  • Duygularınız sizi kazananı olmayan tartışmalara itebilir.

Kahve falında saçta ak görmek kendisini mutsuz edeceğine, sorunların çabucak atlatılacağına delalet eder.

Kahve falında saçlarında aklar görmek büyük bir aşk yaşayacağına, çalışmaların günden güne daha da büyük kısmetlerin kapılarını açacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında saçı ak görmek kişinin uğrayacağı maddi kayıpların düşmanlarını sevindireceğine, yeni işlere girmek için büyük bir sermaye oluşturulacağına alamet eder.

Kahve falında saça ak düşmek arkadaştan ya da eş dosttan medet umacağına ve bu konuda elinin boş dönmeyeceğine, kazancının çoğalmasıyla geçiminin kolay hale geleceğine delalettir.

Kahve falında saçını ak görmek çok büyük maddi ve manevi zararlar ile karşılaşacağına, çok büyük tartışmalara ve çekişmeler yaşayacağına ve aile arasında zaman zaman sürtüşmeler meydana geleceğine, onunla hayırlı şekilde devam edeceğine işaret eder.

Kahve falında ak saçlı nine görmek dileklerin yerine geleceğine, tövbelerin kabul olacağına, işten güçten elini eteğini çekeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında saçlara ak düştüğünü görmek harama, yalana, hileye ve fesada başvurmayacağına, sermayesini riske etmeyeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında saça ak düştüğünü görmek yeni işler yapma imkanı elde edeceğine, başarıya ulaşacağına, şansın yüze güleceğine, kazanılmış olan deneyimler sayesinde kazancın epey artacağına inanılır.