Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kedinin saldırmasını görmek

Kahve falında kedinin saldırmasını görmek uzun zamandan beri ertelenen hayallerini gerçekleştireceğine, değer göreceğine, rızık bolluğu içinde olacağına, yeni şeyler deneneceğine, çok sevdiği ve değer verdiği bir kişi ile evlilik yoluna gireceğine, her iki tarafın da çok üzüleceğine, tartışmalarla ve aksiliklerle uğraşılan bir dönem geçirileceğine ve anne babanın sağlık sorunları yüzünden üzüntü duyulacağına, hem de fal sahibinin hayatı ile ilgili daha çok problemle boğuşacağına, elini attığı işlerde yüksek moral ve enerjisi sayesinde her daim başarılı olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kedinin saldırmasını gördüyseniz:

  • Dostlarınızla birlikte olmanız ya da sinema gibi bir eğlence yerinde bulunmanız da olasıdır.

Kahve falında kedinin saldırması görmek bir sorun bitmeden üstüne diğerinin geleceğine, ancak herkesin yoğun bir şekilde kafa yormasına, çok büyük seçenekler sunmasına, çok büyük ve başarılı gibi çözümler sunulmasına rağmen herhangi bir çözüm sağlanamayacağına delalettir.

Kahve falında kedinin saldırmasını görmek dünyayı gezmek için yola çıkacak olan fal sahibinin tüm hayatının bolluk ve bereket içinde geçeceğine, kaldığı yerden devam edebilmesi için bazı yasal izinler almak zorunda kalacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kedi saldırması görmek umutlarının söneceğine ve mutsuz olacağına, çalışan bir kimse için iş yerinde terfi edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında inek saldırması görmek gözlerinin mutluluktan parlayacağına, neşe ve sevinç içinde olacağına işaret eder.

Kahve falında tavuk saldırması görmek sorunlarla ve maddi sıkıntılarla dolu bir dönem geçireceğine, karamsar ve umutsuz olacağına işaret eder.

Kahve falında cin saldırması görmek kişinin daha çok kazanacağına, aile içinde bir ömür boyu huzur ve mutluluk olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında öküz saldırması görmek yardım isteyen kişilere yardım edileceğine ve hayır duaları alınacağına, çok büyük bir şekilde açılan işler sayesinde yeni eleman alınacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yılanın saldırmasını görmek kurtulmak için bazı yollar deneneceğine,  parasal sorunların sürmesi ve durumların kötüye gitmesinden ötürü borcun ödenemeyeceğine ve bu yüzden maddi açıdan büyük parasal sıkıntıya girileceğine ancak bu durum yüzünden istenmeyen yollara sapılacağına, sevdiği kişilerden alacağı yardım sayesinde sorunlarından kurtulacağına, işlerinin çok hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine delalet etmektedir.